Jak prezit tehotensti z muzem

zobrazeno 326×

Vloženo: 21. 6. 2015 8.52

Co jsem otehotnela mam pocit ze delam vse spatne

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 24. 5. 2018, 19.35

Chce to asi pochopení na obou stranách, ale já si myslím, že to přítel přehánění

Lenča Pešková, 31. 7. 2017, 8.16

Myslim ze vas pritel je tak trochu sobec. Musi pochopit ze jste unavena a potrebujete si odpocinout. On je chlap, chapu i jeho ze chce mit teple jidlo, ale kazdy den vyvaret? To asi moc ne. A az se male narodi a nepomuze treba rodina? Ja byla po porodu 14 dni totalne ko. Nemohla jsem sedet, jen na polstari. Psychicky totalne v prdeli, mela jsem kvasinkovou infekci na prsach a kazdy kojeni jsem brecela bolesti. A pritel? Dosel domu, vzal si malou, lehl si k nam, potom uklidil, snedl po sobe uz 10 den svickovou co udelala mamka a vubec neremcal🙂 kdyz jsem se ho ptala jak dlouho tohle bude chapat tak mi rekl ze pul roku!!!! klidne. Zustala jsem cumet jak puk. Je to velka i pro nej a musi se s tim taly srovnat. Dejte tomu cas, treba se to po narozeni mrnete srovna.

Mygara

Mygara, 7. 3. 2017, 19.03

tak toto bych já dlouho nevydržela

Fuga

Fuga, 28. 1. 2017, 16.15

mlýnské kameny, to jste vystihla dobře ve všech rovinách... nevím, co poradit, ale já bych tuto situaci dlouho nevydržela. je hrozně ubíjející

Minnie, 25. 11. 2015, 17.26

Vy byste měla mít svatozář, já bych s takovým chlapem dlouho nevydržela

Itany, 23. 9. 2015, 21.03

No doufám že už je líp...z deníčku je mi ouzko:( Taky nemám každý den buhví jak navařeno a naklizeno...ale s detmi za zad...tohle neřeším:)

Estrela113, 7. 7. 2015, 22.43

Upřímně si myslím, že je na čase, abyste byla více sobecká, více si užila konec těhotenství, užívala si miminka, odpočívala a nad tyto maličkosti se přenesla. Uvařeno? Uklizeno? Vyžehleno? to nejsou priority. Okolí by mělo být vůči vaši osobě vstřícnější, tolerantnější. Na druhou stranu hrát si na hrdinku taky nemá cenu, čím víc toho zvládnete, tím víc se toho po vás bude chtít. S přítelem bych si promluvila, v klidu bez výčitek ... někdy je upřímnost ta nejlepší cesta.

hellova, 30. 6. 2015, 12.23

Muž se do toho sám nevpraví. A Vy musíte zrušit své špatné svědomí z neuklizeného bytu a studené večeře. Přítel má pomoct, vždyť těhotenství a miminko je strašný zápřah! Držím pěsti.

Alexandra, 28. 6. 2015, 23.28

A nevešlo se mi do mé odpovědi to hlavní... Vy buďte v pohodě. Uvnitř. Ať je i miminko spokojené. Soustřeďte se na to, že za chvilku bude mezi vámi. Ono se tho hodně změní příchodem miminka... pro Vás i pro okolí. Sama přestanete spoustu věcí řešit. Mateřství je nádherné "poslání a dar", tak si ho nenechte zkazit. Ničím. Přeju, abyste byla Vy v pohodě... to ostatní přijde.

Alexandra, 28. 6. 2015, 23.24

Když to tak čtu, nemáte to opravdu zrovna snadné.. Je zvláštní, že na začátku Vašeho těhotenství byl v pohodě, ve druhém trimestru bych brala, že třeba poleví (když se Vám udělalo dobře), ale ten třetí je nejnáročnější a také rostě bříško a těhotenství je prostě vidět, tak to z psychologického hlediska opět okolí "svádí" k tomu brát na těhotnou ohled.. Možná je přítel také trochu nervózní z blížícího se porodu a nové situace, ale nepřizná to. Vypadá to, že bude chtít zodpovědnost hodit na Vás... Promluvila bych s ním. Asi bych na to šla trochu takticky. Odhadněte, co by tak asi chtěl slyšet.. že si uvědomujete, že to s Vámi teď nemá jednoduché, že máte svoje nálady, že po něm chcete teď hodně (to nevadí, že s tím nebudete úplně souhlasit).. trochu si nasypejte popel na hlavu, ale jen lehce. Kdyby začal přisazovat, tak se nepohádejte, ale zase ať toho na Vás nenahází nějak moc. Trochu prostě zahrajte na mužskou ješitnost (chtěla bych Ti vždycky uvařit něco dobrýho, abys byl spokojenej a vim, že to vždycky nevyjde, protože se zrovna necejtím nejlíp.. ale neboj, brzy se nám narodí miminko a AŽ SE SEHRAJEME, bude to zase dobry..). Přesměrovala bych to na to, co bude, aby se nesoustředil na to, co je / není teď. Navíc tím, "až se sehrajeme" rovnou upozorňujete na to, že to nebude hned po porodu. Poproste ho o trpělivost.. Myslím, že k tomu, že ho potřebujete, asi musí dojít on sám ve své hlavě.. že je zkrátka "nepostradatelný" Nemusí to pomoct, ale nemělo by se nic pokazit.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů