Čtyřnohá chůva

zobrazeno 745×

Vloženo: 17. 7. 2016 12.58

Původně to měl být článek ale raději to po domluvě dáme sem.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

je to je super chůva,nevlastní mamka,taky měla takovou

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2018, 21.03

Osobně máme kočku a když vidím, co s ní naše malá dělá....

Mygara

Mygara, 24. 2. 2017, 13.50

já si to nedokážu dohromady představit

Fuga

Fuga, 1. 2. 2017, 17.15

je pravda, že i náš syn se automaticky žene ke každé kočce a psovi, že je bude hladit. a to i přes vysvětlování, je to taková automatická reakce

Kris, 5. 10. 2016, 7.03

Krásně napsané. Já bych psa k malé ( aktuálně 9 měs. ) moc chtěla - zvažuju právě Staffíka, ale muž je proti, že až bude větší. Ráda bych, aby si malá na psa zvykala co nejdříve (a pes na ni ) a učila se jak se k nim chovat. Sice máme psy v rodině, ale to je daleko a vidí je jednou za čas a je z nich nadšená Tak uvidíme

Jana V., 4. 9. 2016, 20.28

Máme doma Jack Russella, totální blázen a hyperaktivec. Nyní je mu teda 7 let, tak už se lehce občas zklidní , každopádně s příchodem dětí jsem se jeho žárlivosti a temperamentu obávala ... ale musím říci, že ač je vidět, že samozřejmě žárlí (3 roky byl doslova on to naše první dítě), k holkám se chová naprosto úžasně, hlídá je, nechá si od nich dělat cokoliv ... Dvojčata samozřejmě držíme zkrátka, vysvětlujeme co můžou a co už ne... soužití je zatím parádní!!! Na druhou stranu jsem ráda, že holky se psů nebojí, mají obecně velice kladný vztah ke zvířatům ... a imunitu taky trénujeme s těmi zvířátky kolem báječně

Zdeňka S., 16. 8. 2016, 21.55

Mi pejska nemáme. Když jsem byla dítě tak mě jeden malý ,ale zákeřný dost pokousal na noze. Od té doby z nich mám strach. Dcera pořád prosí, že chce štěňátko tak uvidíme časem možná nějaké mírumilovné plemeno pořídíme.

Adrianita, 6. 8. 2016, 21.34

Moc hezky a pravdivě napsáno. My máme doma stafbulla, kterému při narození dcery byly tři roky. Při návratu z porodnice jsem mu dala čichnout k čepičce, ale k němu jsem ji nedala. Taky od začátku chodí vedle kočárku, pes má ohlávku a jsem jistější,netahá. Pes nežárlí, spíš dcerka. Odhání ho, někdy plácne a on odejde, ale učím ji, ať to nedělá a radší ho pohladí. V rodině máme více psů, tak si myslí, že jsou všichni psi hodní. Hodně chtěla za cizími psi, ale už si jich nevšímá. Vysvětluji ji, že můžou kousnout. Hlavně nenechat o samotě a hlídat, ať psovi dítě nic nebere - hračky, klacek, není u krmení.. Krmíme spolu a ze začátku vždy vzala a snědla nějakou granuli.

ppetaa27, 26. 7. 2016, 18.02

Tohle je nas trhac

ppetaa27, 26. 7. 2016, 17.59

To jste krasne napsala taky mame pejska. Border kolii. Synovi je uz rok, ale i kdyz se narodil, tak to mel nas pes na haku ted si spolu obcas hrajou, honi se kolem stolu nebo se pretahujou o hracku. Oba uz vi, ktera z hracek je ci a navzajem si je neberou. Obcas ma nas pes blbou naladu, to nam da jasne najevo zavrcenim a odejde pryc. Nemam rada kdyz dite taha psa za ocas apod., ale nas syn to nastesti nedela. Milujeme zvirata, tak k tomu vedem i naseho syna. Ted se stehujeme na vesnici, tak se tesime, ze pribyde i dalsi pejsek z utulku

Adrianita, 6. 8. 2016, 21.35

Náš pes se narodil bez ocasu, ale je háklivý na tlapky.

ppetaa27, 7. 8. 2016, 7.57

Tak aspon, ze to vite a muzete na to davat pozor

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů