Cestování s kočárkem

zobrazeno 308×

Vloženo: 24. 8. 2016 17.06

jak jsem byla nucena cestovat s kočárkem autobusem

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 27. 7. 2022, 10.45

Já jsem od mala taky jezdila sama a ráda autobusem nebo vlakem. Brala jsem to vždycky jako takový volný čas pro sebe. Navíc jsem poslouchala muziku, koukala na filmy nebo si četla. Super věc bylo, když jsem si pak pořídila tlumené AirPody a od https://www.krytnamobil.cz/pouzdra--obaly-na-apple-airpods-3 pouzdro Apple AirPods 3. To jsem to cestování posunula na úplně novou úroveň. A teď cestuji i hodně s kočárkem, jen tam samozřejmě už takový klid není.

mno nerada cestuji kočárkem MHD,ale teď budu muset,protože nám odešla spojka.

Žofinka

Žofinka, 12. 5. 2018, 21.08

Já mám zatím štěstí na řidiče auto matičky mi pomohl i s kočárkem

nellys, 7. 7. 2017, 20.46

S řízením to mám stejně jako vy,navíc máme jen jedno auto,kterým manžel jezdí do práce, takže v době kdy bych ho potřebovala použít stejně není k dispozici. Do naší vesnice jezdí pouze autobus a využívám ho dost často,ale asi jsem měla vždy štěstí na řidiče,protože jsem nikdy neměla žádný problém,dokonce když jedu spojem,který u nás začíná tak mi řidič ochotně pomůže s kočárem do schodů. A dítě do 6 let,které cestuje zadarmo jsem nikdy nehlásila a kočár jen kvůli tomu,aby otevřel zadní dveře. Za kočár se platí pouze v případě,že vezete jen kočár bez dítěte

Mygara

Mygara, 23. 2. 2017, 13.55

při čtení jsem si vzpomněla na písničku od skupiny tap tap ředitel autobusu, to je úplně přesné

Fuga

Fuga, 2. 2. 2017, 13.29

plně vás chápu, co se týká řízení Já když jedu autobusem, tak si vybírám ty nízkopodlažní, naštěstí u nás jezdí. A za dítě, které neplatí mi naštěstí nikdo nevynadal, že jsem nehlásila.

Zuzka Čtvrtečková, 9. 10. 2016, 10.02

Taky všude jezdím vlakem nebo busem. S prvním dítětem to byla pohoda, s oběma se už bojím. Ještě po Praze by to šlo.. PS: taky znám spoustu těch, co neumí jezdit vlakem ani busem

Zuzi, 11. 9. 2016, 19.51

Někdy skládám kočárek do kufru autobusu a někdy dávám do prostoru pro kočárky...jak kdy. Obě děti mají cestování busem raději než autem, u auta je sice svobodnější jízda, ovšem nemůže sedět mamince na klíně a co teprve když jedeme vlakem starší mi sice na výklad z okna o tom kde bydlí jaké zvířatko prdí, pro toho mladšího je to báječné dobrodružství

jitka46

jitka46, 5. 9. 2016, 22.55

znám pár dospělých, kteří neumí jezdit autobusem

Minnie, 5. 9. 2016, 14.09

Autobusem jsme jeli s kočárkem po dlouhé době v sobotu, a už nikdy více. A to se mnou byl přítel co mi s kočárkem pomohl. No a o nedávné cesté vlakem bych taky mohla napsat příběh... Zlatý auto

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů