Výchova syna - cesta k poselství z mužského světa

zobrazeno 190×

Vloženo: 6. 2. 2016 16.44

Článek, který s láskou a úctou ke svým mužům napsala Petra Anna Kovařčíková.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mám 4 syny,jednoho v pubertě mno,ale nelituji

Minnie, 16. 9. 2020, 19.14

Máme dcery a syna, ale je zatím malý tak těžko něco pozorovat

Žofinka

Žofinka, 26. 6. 2018, 12.15

Hezký napsané, máme zatím jen holčičku, ale o stereotypech je to pravda pravdouci

Zdeňka S., 30. 5. 2018, 12.14

Krásný článek, my máme 2 dračice a teď malého , tak jsem zvědavá jak si budou rozumět

jkubeso, 8. 3. 2018, 14.15

Pěkný článek dobrý k zamyšlení

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 11.12

rozdíly ve společnosti budou mezi muži ženami pořád a začíná to už v mládí, pořád k nim máme jiný přístup

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 11.15

je pravdou, že lidé se jinak chovají k holčičkám a chlapečkům. I ve škole. Jsou průzkumy, že za stejné znalosti kluci dostanou horší známku

Aliisha

Aliisha, 31. 12. 2016, 15.23

Pěkný článek. Mám syna a je to vážně osobnost. Snažím se mu naslouchat a vše s ním v klidu řešit. Chci, aby byl věděl, že je chlap 😀 Snažím se ho vychovávat tak, aby byl sám sebou

Katka

Katka, 17. 2. 2016, 19.11

Je to k zamyšlení, proč máme potřebu rovnat kluky do latě už od narození a trocha testosteronu navíc nás děsí. Manžel si přál jen dcery, prý jsou kluci nezvladatelní...jakoby to snad v jeho rodině tak bylo, on je spolehlivý kliďas, kdežto jeho sestra je naprosto nevyzpytatelná a problematická. Nakonec stejně jednoho syna máme, je to můj mazánek a manžel si zase více rozumí s dcerou. Takže u nás stereotyp tatínkova holčička a mamánek.

Jana V., 29. 10. 2016, 19.24

tak já mohu zase potvrdit, že u nás jsou naprosto nezvladatelná a nevyzpytatelná dvojčátka holčičky ... babičky říkají, že jsou až přespříliš temperamentní, pokud nám nechtějí přímo říci, že zlobí .... nemyslím si, že je nějaký zásadní rozdíl holka x kluk ... záleží prostě na povaze a temperamentu ... holky se také snažím krotit a dávat jim samozřejmě hranice, na druhou stranu jsem ráda, že nesedí někde v rohu, ale naopak si dokážou své místo na slunci vydobýt, v životě to budou mít dle mého názoru jednodušší

dáša, 16. 2. 2016, 16.26

Moc hezký článek, také mám syna. A je často označován za divokého nebo zlobivého (od babiček), ale já se nedomnívám, že by byl nějak zlobivý, rozhodně ne více než jiné děti. Nerada bych v něm zašlapávala jeho přirozenost, nastavujeme určité hranice, ale výchova chlapců by podle mě, měla být jiná než holčiček. A kluci prostě asi potřebují někde projevit tu svou mužskou část a nebudou jen strojeně sedět na gauči a koukat..docela by mne zajímalo další pokračování tohoto článku. Nějaké rozvedení.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů