Výbava pro miminko

zobrazeno 544×

Vloženo: 28. 8. 2015 11.24

Seznam všech potřebných věcí a rady pro vybírání.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitkamety

jitkamety, 26. 12. 2016, 13.35

nastavajicim maminkam prinosny clanek ja uz to zakladni nakupovani mam nastesti za sebou

Jamu, 11. 7. 2016, 22.50

My jsme sdedili spoustu oblecku,postylku mam jeste ve ktere jsem spala ja a kocarek jsme koupili za 4500kc trojkombinace s doplňkama.Myslim,ze na spouste vecech se da usetrit,kdyz jsou jen na chvili. A pak na těch vyznamnych zase radeji nesetrit;)

Pavla H., 3. 6. 2016, 9.21

Odsávačka určitě za mě zbytečná taky nebyla-jako prvorodička jsme o ní neměla ponětí,slýchávala jsem,že není potřeba a pak z toho byl zánět prsu a zbytečně zkomplikovaný život na čas A ještě bych protestovala proti zbytečnosti menší velikosti než 56 My měli 50 a ještě jí to bylo velký,a to měla při porodu 50 cm,takže jeden třeba komplet 50 se unosí-alespoň na cestu domů Se zbytkem souhlasím Nás to teď čeká podruhé a koupím i pár zbytečností

Eliška Kozlova, 1. 6. 2016, 12.46

Senzitiv prášek na praní a avivaz, sitku proti hmyzu; ale vše se lze dokoupit, ja například dokupovala letní oblečení vel. 50, co jsem měla dle rad nachystano ve vel. 62 mu bylo na Vánoce z kosmetiky je také lepší méně než více, jen látkové plenky jsem dokupovala, jsou šikovné skoro na všechno.

TerezaBayerova, 30. 4. 2016, 22.51

Moc krásný přehled a na moje velké překvapení snad první článek kde nechybí krom postýlky ani matrace na kterou se dost často zapomíná, my ji vybírali pečlivě, koupili jsme pak Amálku http://www.matrace-best.cz/cs/eshop/matrace-do-postele/matrace-z-flexifoamr/detska-matrace-mimi.html a myslím, že moc dobrý zdravím všechny (nastávající) maminky

Minnie, 19. 2. 2016, 21.23

Já se řídila svým rozumem ale spotřeba oblečení u nás byla o dost větší než je uvedeno zde v seznamu. A unosili jsme v pohodě i velikost 50.

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 21.44

Měli jsme štěstí v neštěstí, před koncem těhotenství přítel přišel o práci, tak jsme nakupovali jen to nejnutnější a vyplatilo se. Nekoupili jsme nic zbytečného Co se nám osvědčilo nejvíc byl přebalovací pul s úložným prostorem a vaničkou v jednom. Oblečků jsme měli akorát, malý unosil vše.

a.nnysek, 6. 10. 2015, 13.55

Také jsem se podle jednoho chytrého seznamu řídila a ušetřilo mi to spoustu práce a starostí

Dupinka, 14. 9. 2015, 13.01

Já měla výhodu, že jsem kolem sebe při prvním těhotenství měla kamarádky, která pár měsíců přede mnou rodily. Dala jsem si s nimi tedy dohromady seznam věcí, které je dobré pořídit, abych nekupovala úplné zbytečnosti. Z kosmetiky se mi osvědčil Bepanthen Care Mast jako prevence opruzenin (pro druhé miminko jsme si teď pořídila do výbavy Bepanthen Extra - je v plastové tubě a tak bude tuba odolnější při častém používání a nošení v přebalovací tašce), později při zavádění příkrmů jsme se nevyhnuli opruzenině a to se nám osvědčil Sudocrem. Do koupele, do mrazu a na mazání po koupeli jsme měli Weledu (někdy Seba Med). Co se oblečení týče největší vychytávnkou pro úplně malé miminko byla zavinovací bodyčka - nemuseli jsme nic synovi natahovat přes hlavu. A protože hodně často ublinkával, využívali jsme hodně a dlouho (až do 5. měsíce) bryndáky. Nemuseli jsme tak po každém ublinknutí převlékat mokré bodýčko. Kočárek jsme měli z druhé ruky a perfektně posloužil.

Katka

Katka, 13. 9. 2015, 18.53

Odsávačka se mi hodila už v porodnici, za mě rozhodně zbytečná nebyla. Za to sterilizátor ano, stačí hrnec a voda ;o)

maminka a miminko, 4. 4. 2016, 19.23

ano to vše je potřeba mít mám 3 holčičky ( Terezka 1 rok Anežka 2 roky a Sofie 3 roky) a to vše na ty 3 holčičky jsem potřebovala hezký zbytek večera

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů