Vedení dětí k samostatnosti

zobrazeno 953×

Vloženo: 6. 6. 2016 0.01

Rozhovor s Valinou Kociánovou o vedení dětí k samostatnosti. Od kdy je vhodné vést děti k samostatnosti a jakou cestou?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

kluci jsou moc samostatní,fakt jsou šikovní

Žofinka

Žofinka, 23. 6. 2018, 12.25

Až se někdy divím, kolik toho dcerka dokáže sama

mckvak, 24. 7. 2017, 17.24

U nas ted jede porad - jaja sama - dva roky dcerka, no nekdy je to zaber na nervy ale co by jim clovek nevyhovel kdyz chteji pomahat )

dadinkamaminka, 3. 6. 2017, 22.49

Pro me je to hodne prinosny clanek. Dekuji z nej. Maleho Vedu k samostatnosti, vi, ze kdyz si dohraje s hrackami, ze je musi nejprve uklidit, aby si mohl hrat s jinyma. Kdyz pokeca stul jidlem, dam mu houbicku, aby si to umyl, obcas mi pomaha lixovat nebo sbirat pradlo ze susaku. Vi, ze Mam hodne prace doma a kdyz neco ode me chce tak chape, ze to nemuze mit hned atd... Ale je Pravda, ze dost casto prehanim, ze se o nej bojim... Kdyz dela nejake lumparny, treba skace na postel co je vedle topeni, tak silim, ze se mu neco stane a at to nedela... Nebo ho kolikrat zprdnu za uplne malickosti a zakazuju mu taky uplny malickosti... Treba aby michal ruzne barvy modeliny... Tento clanek mi ukazal, ze bych Asi mela zmenit pristup a snazit se sve dite podporovat...

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 14.12

děti jsou šikovné, když se vedou k různým činnostem

Fuga

Fuga, 14. 2. 2017, 9.54

líbila se mi rada: Ohrožuje ji to na životě?... Ne.. tak je to v pořádku

zdenka84

zdenka84, 5. 1. 2017, 13.19

pekny clanek,u nas syn zvladne rano vstat udelat si snidani,oblict se a pripravit do skoly(1.trida),dokonce uz sel i parkrat sam do skoly-mame to 5 minut.Pomahal,ve spouste vecech me prekvapoval do doby nez mu exmanzel vse nosil pod nos,dokonce ho i krmili...pak kdyz prijle zpatky ocekaval to ode mne,ale bohuzel mam jeste dcerku ,ktere se musim venovat a pokud to zvladal predtim musi i ted,neni prece mimino

L.janicka.l

L.janicka.l, 23. 12. 2016, 22.01

Peknej clanek, samostatnost je dobra vec, uz ji pomalu zaciname ucit

Aliisha

Aliisha, 3. 12. 2016, 15.47

Jen ať pomáhají. Zabaví se a všichni si užijí legraci. Já také pomáhala a moc mě to bavilo.

vasickovaa, 20. 10. 2016, 21.46

Naše 6 léta dcera mě překvapila nedávno, když sama od sebe začala umývat nádobí

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů