Strollering® jako součást (nejen) jarního detoxu

zobrazeno 61×

Vloženo: 19. 3. 2016 22.08

Rozhovor s lektorkou Strolleringu®, PR & Grant managerkou Lucií Mistoler.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mckvak, 8. 9. 2017, 22.02

super napad

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 20.28

obdivu jak cvičitelky tak cvičící maminky

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 12.52

je to dobrý nápad, ale já jsem nerada, když mě někdo očumuje

Aliisha

Aliisha, 16. 12. 2016, 20.55

V našem městě je také podobná skupinka maminek. Je to bezva nápad. Mamči si zasportují a ještě pokecají.

k.o.r.i.n.e.k, 2. 6. 2016, 20.41

Nápad dobrý, u nás ve vedlejší městě ta možnost je, ale syn nemá moc v oblibě kočárek, takže by to neklapalo ...

nocken, 11. 4. 2016, 20.13

Já jsem se tedy dostala nakonec ke konkurenčnímu projektu, ale chodila jsem moc ráda. Nyní chodím na tancování s dětmi v šátku, ale až dcera trochu povyroste, mám v plánu vrátit se ke cvičení s kočárkem.

Te.re.ska, 11. 4. 2016, 9.02

Strollering se mi líbí proto, že přináší ženám možnost, jak se i na mateřské udržovat v kondici! Před těhotenstvím jsem pracovala jako fitness trenérka a i teď s naší malou dcerkou se snažím stále cvičit. Spojit čas strávený s dítětem, s kamarádkami a s cvičením na čerstvém vzduchu je prostě dokonalá myšlenka Strolleringu! Naplňovalo by mě stát se lektorkou a předávat skvělý pocit ze cvičení i dalším maminkám! Navíc jsem se letos zúčastnila závodů kočárků ve Stromovce a vyhrála jsem!!! Strollering si mě vážně získal!!!

LPT, 9. 4. 2016, 0.19

Dobrý den, ahoj Se strolleringem jsem se seznámila vloni v srpnu, kdy mému synovi byly 4 měsíce. Bylo to super, přesně to, co mi do té chvíle na mateřské chybělo... Potkávat se s maminkami podobné krevní skupiny, popovídat si, dát si do těla a jako třešinka na dortu - Teodor byl celou dobu se mnou... Co víc si přát... Jenže 3.3.2016 přišla bohužel špatná zpráva a Hanka (naše nejskvělejší instruktorka) se s námi rozloučila a těší se z nových věcí, kterým jde vstříc... Bohužel, strollering k nim v tuto chvíli nepatří... No a co těď? Na vše zapomenout? Doufám, že ne! Takže od této chvíle si pohrávám s myšlenkou - stát se instruktorkou... A proč bych se jí měla stát? Ač nejsem žádný básník, tak mne ve 3 hodiny ráno (při kojení, jak jinak) napadly tyto verše, které mluví za vše Děti, kočárek, sport, tak to nemá chybu, zkrátka mateřská v pohybu. Chůze, squaty, různé cviky a žádnou telku, brzy budu mít krásnou a pevnou prdelku Chodit cvičit s dětmi ven, to je všech rodičů sen. Tak teď už jen absolvovat školení a je konec válení. Od května se na Vás těší Lucka a Teo v Kladně, nebojte se, cvičit budeme v klidu, pohodě,s úsměvem a hlavně ladně )))

nelysek, 6. 4. 2016, 0.23

Už jsem o něm slyšela, ale osobně jsem se o něj nezajímala a nikde jsem na něj nenarazila. Já mám tělocvik v podobě vodítka se psem na jedné ruce, dceru držím druhou nebo v ideálním případě jen hlídám, že se drží kočárku a řídím tou, kterou mám volnější. Tento článek mě zaujal, tak Strollering možná vyzkouším, když tedy bude někde poblíž mého bydliště, Stromovku mám z ruky.

Jana V., 3. 4. 2016, 22.24

kamarádka pořádá podobné kurzy pro maminky s kočárky u nás v lese ... je to super, děti se zabaví, maminky zacvičí ....

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací