Současné trendy při výběru jmen pro dítě

zobrazeno 175×

Vloženo: 12. 2. 2016 13.00

Stejně jako v jiných oblastech i při výběru jména pro dítě jsou rodiče ovlivňováni módními trendy. Která jména u nás právě letí?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Teryk92, 11. 12. 2021, 18.23

My se naštěstí sholi bez velkým problémů.

máme Davídka,Michálka (po tatínkovi),Matyáška a Tobiáška

Úča, 13. 12. 2020, 16.57

Taky máme Elišku , byly ji 4 měsíce ..je to moc hezké jméno

Minnie, 16. 9. 2020, 19.25

My jsme neřešili oblíbenost a četnost jména. Bylo nám jedno jestli je v republice nositel jeden, nebo milion. U prvního dítka jsme vzali kalendáře, vypsali co se nám líbí, pak vybrali jména kde byla shoda a z těch se rozhodlo. Manžel vybral Natálii, já řekla ok. Na kluka jsme měli Adam. I druhého dítka jsme měli na holku 3 favority a z nich jsme nechali vybrat Natálku. Vybrala jméno Denisa. U kluka jsme napsali mé vysněné Tadeáš (u prvního to manžel nechtěl, i druhého už mu to nevadilo). U třetího jsme si s výběrem dali na čas, vybrali jsme až když nám řekli pohlaví - kluk. Dali jsme to moje, Tadeáš. Na holku jsme napsali Kristýna, to chtěl manžel, mě se to moc nelíbí ale kvůli němu jsem řekla že jo, a navíc jsme měli potvrzeného kluka

Romanka40, 2. 11. 2019, 16.51

My se shodli skoro hned. Vybirali jsme tak, at se hodi k prijmeni. Ja chtela Emilii, Marianku nebo Alzbetu, ale neprodlo to 🤣

Monuli, 11. 2. 2019, 19.41

Nám trvalo jména vybrat

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 9.36

My měnili jméno v 8. Měsíci těhotenství

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 11.00

máme českou klasiku a nelitujeme

Fuga

Fuga, 9. 2. 2017, 19.15

my dali ryze česká jména a jsme spokojení

Aliisha

Aliisha, 13. 12. 2016, 21.06

Já mám ráda česká jména. Zvláště, když je české příjmení. Kdybych však měla exotické příjmení, tak zvažuji třeba zrovna Olivii pro holčičku. To jméno nemá chybu. K českému příjmení se však moc nehodí. Občas jsou některé kombinace jmen a příjmení směšné. Chudáci děti.... až vyrostou, tak asi moc nadšené nebudou.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů