Sladkosti a sůl? Od kdy a v jaké míře?

zobrazeno 103×

Vloženo: 15. 9. 2015 20.00

Také řešíte otázku, kdy začít přisolovat dítěti jídlo a kdy mu dopřát nějakou tu sladkost?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

martinazab, 31. 5. 2017, 13.03

Ja som synovi ten rok a pol nedavala sol ani sladke. Ale potom prisli babicky a sladkosti sa zacali davat. Ale s mierou.

Cherrynka, 20. 5. 2017, 11.34

Já dávám všechno každý je zastáncem něčeho, někdo bio, eko, někdo nedosolovat, nedoslazovat... a já zase razím cestu, že dřív se jedlo všechno každej člověk je jinej a každej jinak jedná Syn už zná, marmeládu, med, piškotík, pribiňáček, ovocný kapsičky, přesnídávky.... ale taky mu chutnají zeleninový příkrmy jo a taky ochutnal vanilkovou točenou zmrzlinu a myslím, že mu ruka neupadla

misiap, 12. 5. 2017, 22.15

Myslím si, že když mám doma jen jedno dítě tak to zvládnu. Zatím rozmazlují babička, teta atd., ale to k životu patří.

Blankasiro, 12. 5. 2017, 6.42

Ta hranice jednoho roku by se měla.dodrzovat a podle mne i déle. Když vidím děti u nás v první třídě co.nosi ke svačině a jak na to zoubky doplácí tak jen nevěřícně kroutim hlavou

Lenča Pešková, 9. 5. 2017, 12.40

Jsem zastancem zlate stredni cesty. Je fakt ze kdyz ja jsem "mlsna tlama" amala vidi ze jim neco sladkeho tak to chce zakonite taky. Snazim se pred ni sladke nejist aby nechtela. Dojidam se sladkym vecer a taky podle toho vypadam😂

Kikinka30, 4. 5. 2017, 9.10

Jojo zlata stredbu cesta,kam ale vede. ....vudela jsem u mamky nale prdoly, se skazenymi zuby a jakmala je bolelo vrtani,to za to nestojí

Anna K., 30. 4. 2017, 15.01

Líbí se mi ta věta zlatá střední cesta na občasných sladkostech nevidím nic zlého

Kikinka30, 28. 4. 2017, 15.02

Nedavam ani jedno,je to des,jak se tem malym prdolum rychle kazi zuby

Mygara

Mygara, 22. 3. 2017, 16.37

se solí je to myslím u nás celkem v pořádku, ale ty sladkosti jsou naše zkáza

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 16.15

plány poprvé zhatila babička, ale snažím se, aby to bylo v únosné míře

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací