Přehled látkových plen

zobrazeno 54×

Vloženo: 10. 8. 2015 9.59

Druhy a materiály látkových plenek.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Marusk

Marusk, 8. 10. 2017, 20.27

Pěkný přehled. Já jsem se tedy nad tím zorientovala sama, ale trvalo mi to pár měsíců "za běhu". A hlavně co jsem si myslela, že využiju na začátku, se za pár měsíců ukázalo, že nebude vhodné. Takže bych určitě doporučila vyzkoušet více různých druhů, značek a nenechat se zlákat vzory na kalhotkových plenkách, protože tam z mé zkušenosti je největší rozdíl ve střizích a dost pravděpodobně to stejně nevyjde na celé "látkovací období" a vstupní cena je celkem vysoká. Takže nejlépe svrchní+vkládačky. A bavlněné "čtverce" - ty jsou univerzální.

sarkusák, 3. 8. 2017, 14.37

Já jsem se tedy do látkových plen tak ponořila, až sem nakonec si založila i vlastní e-shop, kde je nabízím:) Pro mě je to pohodlná, hravá a nepříliš časově náročná aktivita. U každého netradičního přebalování (kdesi venku na výletě) se pousměju a nezapomenu se pochválit. Navíc mám opravdu radost, že nevyprodukuji tu kupu odpadků, které musím skladovat někde na balkoně a potom v malém pytlíku o hmotnosti cca 10 kg vynášet:) Kdyby jste měly chuť a čas mrkněte na mé stránky a budu ráda za každý názor, kritiku, připomínku. http://ekodecko.cz/content/7-jak-se-vyznat-v-plenach

Mygara

Mygara, 24. 3. 2017, 15.23

to je možností, já měla klasické čtvercovky

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 9.33

díky za přehled, já když jsem se do toho vrhla, tak jsem nevěděla, kde mi hlava stojí

Minnie, 19. 2. 2016, 21.28

My používáme jednorázovky, látkových mám jen pár obyč na široké balení v šestineděí, později dobře využitelné na zakrytí dítěte při krmení aby jídlo neumazalo kalhoty a body.

Zuzka Čtvrtečková, 18. 11. 2015, 21.49

Plánovala jsem AIO, nakonec z nich sešlo.

mckvak, 2. 9. 2015, 20.14

Moje kamaradka pouziva klasicke plenky a nemuze si je vynachvalit. Take jsem nad nima uvazovala ale casove je to narocnejsi coz uz u nas s malou, pohybove narocnym psem a jeste s malou ucasti se podilet na pracovnim procesu moc nejde .

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací