Pitný režim miminka, aneb stačí kojenecké mléko?

zobrazeno 507×

Vloženo: 20. 1. 2016 22.01

Také si kladete otázku Kdy začít s pitným režimem u miminka? Které tekutiny jsou pro vaše dítě vhodné a které nikoli? Odpovědi přináší tento článek.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 25. 6. 2018, 18.24

Většinou je problém donutit pít hlavně malé miminko než si zvykne na pítko apod

mirka244, 18. 6. 2018, 15.21

Naše Eliška má 20 měsíců a taky bojujeme s tekutinama, někdy pije hezky a některé dny ji musíme tekutiny nutit, teď v létě miluje meloun, tak to je super

Zdeňka S., 27. 5. 2018, 7.02

My jsme pořídili zásobník na vodu a kohoutkem a děti si chodí vodu čepovat sami a jak rádi

Robinka, 5. 6. 2018, 22.23

To je skvělý napad, děkuji za tip.

Zuzule, 4. 7. 2017, 22.24

Podavam hlavne vodu. Ditko si ted ale uz stejne rekne co chce:-) jednou je to hodne redeny dzus, pak neslazeny caj a pak si zas rekne, ze uz radeji vodicku:-). Tak uz to mame pestre. Hlavne, ze pije. Nejoblibenejsi flaska byla s brckem. Kojenecka byla u nas zbytecnosti...z kojeni jsme rovnou presli na hrnecek a na tu flasku s brckem:-)

Spernakovna, 4. 7. 2017, 20.04

Dcera byla dlouho kojená, tak většinou odmítala jiné pití nebo si jen cucla. Teď u ní vede občas podávaný jablečný mošt hodně ředěný vodou nebo voda samotná. Čaje pít nechce.Jen když je chladněji vypije teplý ke snídani. Jako chuťovku má moc ráda kakao nebo bílou kávu. Třeba v neděli když si s manželem dáváme po obědě kávu.Za týden budou dceři 2 roky.

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 13.58

při kojení jsem nedávala nic jiného, s vodou jsem začala až s příkrmy

Fuga

Fuga, 13. 2. 2017, 9.24

většinou pijou vodu z kohoutku

Petra Önder (petrao)

petrao, 5. 12. 2016, 2.58

Zrovna to řešíme, malá má 5 měsíců a pořád by pila...začla jsem přidávat zředěnou šťávu z mrkve a díky tomu se v noci tak často nebudí...

Tereza Glazunovová, 14. 7. 2016, 7.40

malý má hrníček s pitím neustále dostupný, vypité množství zaleží jak na tekutině tak na hrnku, z hrnku se silikonovým cucátkem nasaje do pusky velké množství, které místo vypití pustí na hrudník, tak je neustale mokrý, proto raději využívám hrnky s tvrdými cucatky s membranou, tekutiny dávám buď vodu s kapkou domácího sirupu, ředěnou jablečnou šťavu, neslazené čaje(podle druhu také ředím), ven bereme lahev od rajce nebo magnesky s cucatkem s čistou vodou 1pro nás oba

Petra Schoberová, 8. 7. 2016, 13.47

Maly ma nejradeji vodu s lzickou medu toho mi vypije nejvice,pak ma hodne rad ovocne ale i bylinlove leros,

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů