O nožkách a botkách pro nejmenší

zobrazeno 511×

Vloženo: 24. 5. 2016 21.28

Začíná vaše dítě s prvními krůčky? Lenka Gajdoštíková se s námi podělila o její zkušenost s výběrem botiček pro své děti.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Úča, 11. 5. 2021, 21.15

Mladí vnučce koupili měkké velmi pohodlné botičky v 8 měsících a myslím že splňují většinu z doporučených rád tady

první botky dávám až když mi kluci začali chodit.

Minnie, 26. 11. 2020, 14.36

První bačkůrky jsme koupili když děti začínaly chodit, botky taktéž. Barefoot stylu nefandím, kupujeme klasické.

ivanka386, 20. 3. 2020, 23.43

Musím uznat, že vážně super článek. Co se bot týče, tak třeba já měla vždy docela problém s jejich praním. Vždy jsem se totiž hrozně bála, abych je nezničila. Naštěstí se mi ale podařilo narazit na tento návod: https://napovime.cz/navod/jak-prat-boty/ Už několikrát jsem podle něj zkoušela boty prát a musím říct, že vždy to dopadlo dobře.

Teryk92, 8. 1. 2020, 14.37

Hezky napsané.

Dudu, 13. 6. 2019, 16.23

Náš syn má sice ještě na chůzi pár měsíců čas, ale o barefoot jsme přesvědčeni. Já sama jsem si jedny koupila a jsem spokojená, budu pořizovat další. Pravdou je, že žijeme na vesnici, takže budeme často na loukách a v lese, ale i po asfaltu občas musím přejít a jsou pohodlné.

Žofinka

Žofinka, 27. 6. 2018, 2.13

Vzala jsem si článek k srdci

IvčaSemi, 6. 12. 2017, 21.10

Začínali jsme s attipaskami a malá se v nich naučila moc hezky ťapkat

Marusk

Marusk, 23. 10. 2017, 14.15

Zustavame u klasickych s pevnym opatkem, ale aby byly dost mekke.

Pimpula Bambula, 27. 8. 2017, 10.09

Jak tak sleduji je docela problém se zorientovat v botech. Někde čtu články, že BF boty nejsou vhodné, že se v nich člověk musí naučit chodit, že nejsou vhodné na asfalt a beton. Jaké pak koupit dítěti botky. Můj syn (5 let) nosí klasické boty. Teď jsme mu koupili BF botky. Líbí se mi, že tyto boty neutiskují prstíky, že jsou na jeho širokou nohu. On si je taky pochvaluje. Ale jak ho naučit správně chodit v těchto botách? Když v nich poprvé vyšel ven, každý se zajímal, co to má za boty. A na odpověď jsem slyšela jen, že to přece není obuv do města na asfalt a beton. Ale přece nemáme ve městě jen beton a sfalt, co obrubníky, tráva, kamínkové hřiště, .... Přece nechodíme jen po cestách a chodnících. A když nějaké klasické "zdravotní" boty, tak i ty nejširší (pokud nějaké seženu) budou stále utiskovat alespoň palec, protože budou mít kulatou špičku.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů