Nebezpečné bakterie v našich domovech

zobrazeno 125×

Vloženo: 11. 6. 2016 21.37

Jsou všude kolem nás, ikdyž je nevidíme - bakterie. Měli bychom se ale před nimi mít na pozoru, jde nám totiž o zdraví. Víte, kde všude se v našich domovech vyskytují? A víte jak s nimi účinně bojovat?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

martinazab, 12. 10. 2017, 19.41

Používam ocot a citrón.

Kikinka30, 10. 10. 2017, 17.59

Ekologicke cisrice moc nepoužívám, utiram obden kliky a myjeme si ruce a oblucek,kdyz prijdeme z venku...

Rmanna, 5. 10. 2017, 19.15

Ekologicke cistice moc nepouzivam.. Nejvice pouzivam jarovou vodu. Kliky a ovladace otiram jak si vzpomenu pro velk uklidu.. Vytirat se snazim kazdy den, ale nekdy to hold nevyjde

pouzarovaj

pouzarovaj, 5. 10. 2017, 15.11

Ekologické čističe příliš nepoužívám, kliky, ovladače atd. utírám nepravidelně, stírám každý druhý den.

jaaniickaa, 4. 10. 2017, 21.44

Ekologické čističe zavádím, větší úklid děláme cca 1x týdně, jinak co je kde potřeba....

Gabill, 4. 10. 2017, 16.34

Ekologicke prostriedky nepouzivam. Vysavam raz za tyzden a cez tyzden pustam automaticky vysavac plus podla potreby rucny vysavac na omrvinky pod stolom a okolo linky. Podlahy vytieram podla potreby. Dbam na to, aby si vsetci po prichode domov umyli ruky. Klucky zvyknem utriet pri utierani prachu.

janaslovancikova, 4. 10. 2017, 12.40

Používám v 90% ekologické čističe a vůbec ekologickou kosmetiku, protože čím víc nás takových bude, tím méně neodbouratelných škodlivin budeme vypouštět do země. Mám mnohem lepší pocit, i když jsou tyto přípravky mnohdy o dost dražší. Co jsem ani jednu neudělala, je otření ovladače na TV a kliky, ty tak jednou za půl roku, ale spíš náhodně, když si všimnu, že jsou upatlané. Budu na to dávat větší pozor. Díky za fajn článek.

Lenourecek, 3. 10. 2017, 21.39

Ekologické čističe se snažím u nás doma používat čím dál více. Jinak pravidelný udržovací úklid dělám jednou týdně, podlahy se snažím kvůli dětem vysávat a vytírat častěji, ale záleží, jak mi to čas dovolí.

zdeni20, 3. 10. 2017, 19.15

Já musím říct, že to s uklízením doma moc nepřeháním. Né, že bychom žili v chlívku, ale zastávám názor, že domov není laboratoř. Nakonec i děti si musí vytvořit nějakou imunitu, takže se snažím nebýt příliš úzkostlivá, vše zakazovat a přísně dezinfikovat. Jsme všichni naučení, že si hodně myjeme ruce...kdykoliv přijdeme z venku. Např. dezinfikovat ovladač mě nikdy popravně ani nenapadlo. A zaprášit se nemůže, protože se neustále používá. Kliky občas otřu při úklidu.

sestricka1989, 3. 10. 2017, 14.23

Jelikož mám malé dítko které se válí po zemi a vše co mu na tu zem spadne spapá tak se snažím vytírat každý den , vysáváme obden , ekologické prostředky používám občas . Dost používám ocet,sodu a citron . Koupelnu uklízím dle potřeby a WC skoro každý den někdy i několikrát za den ponevac se syn učí na záchod a tak se mu i občas stane nehoda ..... Kliky utirame průběžně 😃

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací