Mikuláš

zobrazeno 361×

Vloženo: 1. 12. 2015 16.05

fhnyr

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lazna, 4. 7. 2016, 10.03

Vždy se těší. Hlavně na nějakou sladkost:-)

benca, 13. 1. 2016, 19.23

je mile ako deti na to veria

mckvak, 10. 12. 2015, 14.42

U nas byl behem doby kdy byla nse mala na prochazce Uplne nevim jestli v budoucnu budeme certa s mikulasem zvat, jestli to neni stresujici pro mrnata, asi uvidime podle situace .)

inglulie2, 8. 12. 2015, 10.31

Tato tradice je fajn. Ale rakouskych certu se teda treba bojim i ja, dospela

Itany, 5. 12. 2015, 18.46

Mikuláše slavíme děti dostávají balíčky a bývá u nás Peklo tedy program pro děti... Letos mi Verunku vařili v kotli:)

nikihiphop

nikihiphop, 5. 12. 2015, 12.10

Mikuláše ani neslavíme jsme tu všichni dospělí ale to se brzy změní až přibide přírůstek Máme tu v Teplicích Olympii, kde se všechno slaví a spoustu akcí ,příští rok se tam vydám s malým

Zuzka Čtvrtečková, 4. 12. 2015, 14.11

Na čerta se těšíme, malý má nacvičenou básničku a těší se, jestli dostane nějakou sladkost. Chtěli jsme původně jet do města na mikulášskou akci, ale bohužel nemůžeme, tak budou muset přijít k nám. Zrovna nedávno se syn ptal, kde bydlí čert. To je jasné, v pekle. A anděl? Ten v nebi a Mikuláš? Tím mě zaskočil, nakonec sám řekl, že Mikuláš bydlí v pohádce. To mi přišlo tak krásné, že jsem mu to odsouhlasila

Lenka B.-763

Lenka B.-763, 3. 12. 2015, 9.12

Na Mikuláše se vždy těšíme celá rodina.Letos to vypuklo již dnes,kdy do Mateřské školky přijde Mikuláš s nadílkou.Leonka se ráno dost bála,tak snad to zvládne.myslím na ni.Zítra jako už každoročně jedem na mikulášský karneval s nadílkou k manželovi do práce.No a k nám domů přijde Mikuláš ještě v sobotu.Většinou chystám nějakou sladkost,vitamíny a drobnou hračku.U nás je to tradice.

louskacek2, 2. 12. 2015, 21.46

Tak u nás se mikuláš/čerti slaví každoročně. Tradičně jezdím s dětmi k rodičům kde na náměstí jsou pekelné oslavy. Potkáme známe zavzpomínáme. Domu čerty zatím nezvem i když jsme to už tento rok zvažovali.

Katka

Katka, 2. 12. 2015, 10.13

Letos nám to s Mikulášskou besídkou nevyjde, ale jinak chodíme. Domů si Mikuláše nezveme. Děti dostanou adventní kalendář - co den to nějaké tvoření a knížku. Sladkostí dostanou dost od prarodičů, tak alespoň od nás rodičů něco užitečného. Jako malá jsem vždycky v nadílce kousek uhlí našla a dodnes to považuji za velkou nespravedlnost, takže nic takového svým dětem nedělám.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů