Máme doma malého odborníka na tablet, ale ven jít nechce

zobrazeno 158×

Vloženo: 21. 1. 2016 21.39

Přemýšlíte nad tím jaký vliv ma technika na vývoj dítěte? Nechce vaše dítě ven? Co když je to o tom, co mu nabídneme..?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 10. 10. 2022, 10.56

Jo, tak s tímhle se potýká stále více rodičů kolem mě. Já jsem měla v tomhle asi štěstí, nebo si to jinak nedovedu vysvětlit. Ale pro mě třeba dcera, osm let, chce, abychom chodili na procházky. Baví nás třeba vycházka do https://www.galerieubetlemskekaple.cz/prodejni-galerie-obrazu-a-umeni-praha/ což je prodejní galerie umění. Jasně, dcera má taky tablet i telefon, ale dává přednost skutečnému životu.

kristyrychla, 22. 4. 2022, 16.59

Je to hrozné jak se dnes ty děti přisály k moderním technologiím. Můj malý kluk zase na mě pořád pořvává že chce notebook. Že ho údajně mají ostatní spolužáci. No naše finanční situace teď není zrovna dvakrát příznivá. Jako matka samoživitelka si mohu dovolit maximálně https://www.tera.cz/repasovane-notebooky_c1357566.html repasovaný notebook. Snad se mu bude líbit.

ano toto znám u starších synů.ven ne,ale na tel či tabletu nebo NB budou.

Minnie, 16. 9. 2020, 18.23

U nás znají mobil či tablet všechny děti, i dvouletý syn. Koukají na pohádky, ale jakmile řeknu že jdeme ven, vše vypnou a hned jdou. Neznám že by nechtěli kvůli mobilu ven.

Žofinka

Žofinka, 25. 6. 2018, 20.27

Je to pro ně velké lákadlo

Mygara

Mygara, 21. 3. 2017, 14.02

v dnešní době se moderním technologiím neubráníme, ale snažíme se je regulovat

Fuga

Fuga, 12. 2. 2017, 19.27

tablet nemáme, ale děda je blázen do počítačů, takže nainstaloval na počítač kde co a my to potom synovi musíme zakazovat nebo alespoň korigovat

jitka46

jitka46, 6. 7. 2016, 22.09

Bohužel běžná praxe u mnohých, u nás se snažíme o opak.

benca, 18. 2. 2016, 17.38

mame malu odbornicku na tablet, preto sa ju snazim brat co najviac von, lebo by len pozerala rozpravky

Petra Schoberová, 16. 2. 2016, 20.14

je fakt že my vyrostli na pískovišti tak proč tu radost nedopřát našim dětem, ale technice se bohužel nevyhneme.. Je to lákadlo

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů