Laktační liga

zobrazeno 272×

Vloženo: 14. 6. 2016 21.34

Kdo nebo co je Laktační liga? Čím se zabývá a co je jejím posláním? Pokud i vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, pak je tento článek psaný právě pro vás.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

radila mi LP,že mám přestat dávat čaj,skrz kojení,nedávám a zdá se mi,že maličký papká víc tak snad budeme pěkně přibírat

Minnie, 30. 11. 2020, 13.56

Přemýšlím stát se poradkyní, kojila jsem každé své dítě minimálně 3 roky, syn se stále kojí, takže zkušeností mám až až. Tak proč je nepředat

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 17.58

Jejich řady jsou cenné

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.37

Mnohdy je taková dobrá laktační poradkyně úplně to nejlepší, když si maminka neví s kojením rady ...

mckvak, 24. 7. 2017, 17.12

Zajimave

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 12.51

je výborné když lze kojit, ale vše se musí brát také tak, aby se maminka z toho nezbláznila a neměla výčitky, že třeba zrovna jí se to nepovedlo

Fuga

Fuga, 14. 2. 2017, 11.08

je dobře, že jsou, ale nic se nemá lámat přes koleno

Katka

Katka, 3. 7. 2016, 15.24

Ta síla a přesvědčení je dle mých zkušeností někdy až zbytečně vyhrocená. Sama jsem 3x prodělala zánět prstu, vždy teplota 39,6 st. a zimnice. Zkoušela jsem tvaroh, alpu, rozmasírovat v teple, mezi kojením chladit, častěji odstříkávat, více se oblékat, kloboučky, milion různých kojicích poloh, nepomohlo nic, vždy až jen antibiotika. Nesla jsem to špatně fyzicky i psychicky, proto mě pak docela dopálil rozhovor z jednou laktační poradkyní, která mě hned v úvodu pomalu vynadala, na co se krmím antibiotiky a že stačil obyčený tvaroh Tak jsem jí vylíčila celou alternativní anabázi, která nic nevyřešila, takže to pak svedla na špatnou techniku kojení. Vzhledem k tomu, že šlo o druhé dítě a první jsem kojila bez problémů do 14,5 měsíce, neměla jsem osobně pocit, že bych druhé dítě musela nutně kojit nějak špatně. Navíc, když jsem zkoušela fotbalovou pozici a podobné, které poradkyně sami doporučují. Také se mi nelíbí hláška typu, kojit může každá. Mám kamarádku, které se nepovedlo rozkojit ani jedno dítě. Po porodu se jí prsa vůbec nenalila, snažila se odstříkávat ve dne i v noci a prostě nic. Prsa naprosto měkká celá šestinedělí, odstříkáno max několik kapek, kojící čaje, pitný režim, vizuální stimulace dítětem, prostě mlíko nebylo. Samozřejmě obecně práci laktačních poradkyň oceňuji a vím, že mnohým maminkách pomohly.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů