Kdy mám začít hubnout a jak?

zobrazeno 492×

Vloženo: 9. 7. 2015 14.30

Jak a kdy začít pracovat na své postavě.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

naseivanka, 13. 3. 2021, 18.54

Pokud máš za cíl v roce 2021 zhubnout, tak začni zítra! Zajdi si do nejbližšího obchodu, který je v kamenné prodejně otevřený a kup si tam věci, které na 100g obsahují málo kalorií. Potom bych ti doporučila si na https://imunity2go.cz/produkt/harmonelo-bifi/ koupit jejich vynikající čekanku. Život bude jednodušší a budeš mít více energie.

Macina Nováková, 24. 1. 2021, 21.48

Podle mě je potřeba si na sebe nědělat moc velké nároky a poslouchat svoje tělo. Těhotenství a porod je pro něj už tak pořádný nápor, stejně tak jako kojení, takže je potřeba nechat tělo pořádně zregenerovat a až potom řešit nějaké hubnutí. Dobrá motivace je potom podle mě investice do nějakého pořádného sportovního oblečení.. za mě můžu doporučit obchod https://www.jadberg.eu/ - lepší dámské sportovní legíny jsem neměla - odolné, pružné a krásně pohodlné

hubnutí jsem nikdy neřešila,mám manžela,který mě miluje,takovou jaká jsem.pro mě je nejdůležitější,že mám zdravé syny ♥ na mé postavě mi nezáleží.

Minnie, 27. 8. 2020, 14.33

Potřebovala bych spíše zpevnit postavu... a nějak to nejde

Bejanela, 20. 9. 2019, 16.50

co začít třeba nějakým lehkym pohybem typu zumba, joga. Tělo malinko protáhnout?

Marta1982, 2. 9. 2019, 22.04

mně se podařilo zhubnout tancem, teda sportovním tancem. Chodila jsem a ještě občas chodím na zumbu do centra tance do Prahy a jsem moooc spokojena. Vaha jde krásně dolu a navíc jsem tam poznala hodně skvělých lidi

lucie25987, 15. 7. 2019, 6.15

Já jsem začala s hubnutím rok po porodu. Syn se narodil na jaře, tak to další jaro jsem se do toho dala. Kamarádka mě přesvědčila a začali jsme spolu jezdit na kole. Nejdřív jsem si ale kolo musela koupit, protože jsem žádné neměla, tak jsem hledala jízdní kola Plzeň a nakonec jsem si kolo vybrala z https://www.mmrebike.cz/jizdni-kola . Jsem ráda, že mě přiměla, abychom začaly sportovat.

Stellka, 22. 3. 2019, 23.32

já bych to zkonzultovala s nějakým odborníkem v poradně, tím nic nezkazíš ( já docházela do světa zdraví)

Žofinka

Žofinka, 2. 7. 2018, 7.10

Tedy, ten efekt je úžasný, tiše závidím

dadinkamaminka, 29. 6. 2017, 11.44

Taky se snazim hubnout, ale moc to nejde. Sice mam asi 2 kila dole a par cm taky, ale neni na me nic videt.. Hlavne mam problem s tou stravou, proste jim na co mam chut, snazim se neprejidat. Jim ruzne vlocky a mysli, bile jogurty, klasickou bilou mouku jsem nahradila bilou moukou, ale celozrnnou, takze je o neco zdravejsi. No a jim pravidelne, hlad nemam, ale nejde to skoro dolu. Jidelnicek nemam dokonaly, ale nechci si nic odrikat. A v tom je ta chyba asi. Mozna, kdybych pridala cviceni, slo by to dolu lip...

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů