Jakou školku zvolit? Soukromou, státní, lesní?

zobrazeno 382×

Vloženo: 26. 8. 2015 16.06

Čas letí a vy se začínáte poohlížet po vhodné školce pro vašeho potomka? Nevíte, podle jakých kritérií se rozhodnout? Čtěte a udělejte si jasno

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Minnie, 15. 1. 2022, 18.25

My jsme dali do státní, a spokojenost největší soukromé mi přišly zbytečně drahé a stejně mi nic neříkají. Naše školka je vyhlášená, jezdily sem i děti třeba z 10 km vzdálených měst a taky jeden čas když bylo méně dětí, tak naše školka jako jediná v okolí musela zájemce odmítat. Jsou v projektu Malý zahradník, mají na zahradě hřiště ze dřeva, spousta keříků kde si děti mohou dle libosti trhat plody, záhon, kde se učí jak co roste... Ve školce celkem 6 zájmových kroužků ,individuální přístup atd...

já jsem pro státní.

Olla, 3. 11. 2020, 10.16

Kamarádka má ve školce dráček školku a je s ní moc spokojená. Dcerce se tam líbí a hlavně je to prý jedna ze školek, které měla volné místo i v průběhu roku

LauraI, 21. 10. 2020, 19.50

Je to česko-anglická školka, takže angličtina tam je )

LauraI, 30. 9. 2020, 15.28

Osobně nás nejvíce zaujala soukromá školka a i malé se zde na adaptaci líbilo nejvíce, což pro nás bylo hlavní a řídili jsme se převážně i podle toho. Přijde mi, že těch soukromých školek v Brně moc nemáme, ale tahle za mě rozhodně patří mezi ty nej www.dracek-skolka.cz

Sonia, 5. 10. 2020, 14.43

Jak se tady pohybují cenově ? Mají tam i angličtinu ?

LauraI, 2. 12. 2020, 21.20

Ano, je tam i angličtina a tady je ceník, tak můžeš mrknout jak to mají rozepsané www.dracek-skolka.cz/ceniky/

lucie25987, 18. 1. 2020, 7.22

Brala bych, když bych pro svoji dceru vybírala teprve školku. Vyrostla mi nějak rychle a už jí pomáháme s výběrem střední školy. Výběr jsme nechali na ní, protože je to její život a to jediné co chci je, aby byla šťastná. Rozhodla se pro gymnázium, což je pro ni skvělá volba. Bude mít ještě dost času aby se rozhodla, co bude jednou v životě dělat. Aby viděla, že v nás má podporu, tak jsme jí zaplatili přijímačky nanečisto na https://www.to-das.cz/ , aby se těch ostrých tolik nebála.

Žofinka

Žofinka, 2. 6. 2018, 14.27

Já se teprve poohlizim, máme ještě čas

Alexis01, 6. 10. 2017, 18.42

Za rok mě čeká výběr školky ale ještě nevím jestli půjde malý je narozený v listopadu tak mu to možná odložíme máme ještě jedno miminko doma tak s ním můžu ještě být doma. Ale s výběrem školky to bude problém velké město a velký výběr uvidíme jak vše dopadne.

Aliisha

Aliisha, 1. 8. 2017, 20.32

Za rok mě čeká rozhodování. Vůbec nevím...

baru86

baru86, 30. 7. 2017, 15.39

Poučný přehled, člověk by vybíral, ale ty finance..

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů