Jak si užít bezbolestný porod?

zobrazeno 439×

Vloženo: 14. 9. 2016 22.02

Ať už patříte mezi ty, které mají svůj první porod za sebou nebo ty, které to teprve čeká, určitě máme všechny jednu společnou věc. A tou je přání, aby byl porod bezbolestný.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ivannavratil386, 13. 5. 2021, 1.28

Je to krásně napsaný článek, ale zdá se mi spíš jak pohádka pro maminky, než realita. Já jsem byl s manželkou u všech tří porodů a musím říct, že nic moc. Možná, že to tak manželka prostě má - na https://www.cerstvezpravy.cz/ jsem četl, že ženy mají k těžším porodům dokonce genetické predispozice - ale všechny porody byly s dopomocí zdravotníků. Manželka i na třetí "pokus" prohekala skoro 14 hodin a opravdu mluvení na miminko, ani masáže, olejíčky, šaman s kadidlem... nic nepomohlo

Minnie, 15. 1. 2021, 20.09

Po mých 3 porodech jaksi v bezbolestný porod nevěřím leda snad s epiduralem, ale ten nemohu. Paradoxně u 3.porodu jsem byla opravdu pozitivně naladěna, kontrakce jsem vítala jako že jsem o kousek blíž k pochování mého Tadeáška, manžel skvělej... A bolelo to ze všech porodů nejvíc. Byla to rychlovka, ale bolestivá. Nestihlo se dát nic na bolest

mno 4 porody mám za sebou,nejlepší byl asi ten čtvrtý bez bolesti,bez všeho byl to plánový císař třetí,ale plánovaný.u těch 2 císařů jsem měla bolesti a stejně nakonec sekce

mikjana, 6. 9. 2020, 15.25

Krásné povídání, ráda jsem si ho před porodem přečetla.

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 13.30

Maminka musí být i senzitivní na to, aby porod nebolel

Zdeňka S., 24. 5. 2018, 9.38

Tak nevím jestli si jde doopravdy užít porod bez bolesti

vendy.z, 14. 12. 2017, 19.42

jejda, užít si porod

vendy.z, 14. 12. 2017, 18.24

jejda, užít si porod

mckvak, 8. 7. 2017, 6.38

Prvni porod byl horsi, druhy sice bolel taky ale jen hodinu

Kikinka30, 24. 3. 2017, 19.45

Bolest nebyla tak hrozna,manzelovi jsem drtila ruku a najednou tu byla Anicka, to za to stoji

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů