Jak na záchvaty vzteku

zobrazeno 682×

Vloženo: 13. 7. 2015 15.42

Opatření, kterými můžeme zvládnout období zachvatů vzteku.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

mno nechávám to na tatínkovi

Žofinka

Žofinka, 1. 6. 2018, 6.53

Ustupovat od požadavků se ale nemůžu donekonečna

Zuzanka94, 23. 1. 2018, 6.28

Moja dcerka ked sme vonku taha na seba strasne pozornost. Nechce dat rucku nikomu,otoci sa uteka na cestu,hodí sa na kolena zacne kricat a plakat popritom aj dupka aby si vybojovala to co ona chce. Ja sa mozem aj roztrhnut ale takto si ju naucil manzel lebo je to jeho princeznicka. Poradte nejake finty alebo rady ako na ňu.

mamkaSona, 19. 12. 2017, 8.22

Synovi je 5, mívá velký vztek a potřebu zakřičet jako lev, abychom si ho všimli:)Ale je prostředním dítětem a bojuje o pozornost, ačkoliv si myslím, že je dělím spravedlivě Dokonce starší syn ho občas usměrňuje:)Doufám, že ho to brzy přejde a pochopí, že nemusí bojovat vztekem.....pokud uspávám dceru, nebo píšme úkoly se starším:)

vendy.z, 18. 12. 2017, 13.20

rady se čtou dobře, ale ne vždy jsou rady k něčemu

Pávinka, 19. 11. 2017, 22.08

nejhorší jsou záchvaty mezi lidmi syn je hodně citlivý (3 roky) a celkově má potíže s vyjadřováním, takže ani sám neví, co chce a nedokáže se vyjádřit, já bych mu i vyhověla ale někdy opravdu netuším, co se děje špatně. Pomáhá ho nechat být prožít si emoci a uklidní se, ale vadí mi, když se cizí lidé pletou do výchovy a během vztekání na něj mluví a snaží se situaci řešit. vím, že se snaží pomoci, ale mě to vadí. Jak řešíte reakce okolí?

Gabill, 30. 11. 2017, 14.17

Maly tiez obcas chyti amok a cudzi ludia niekedy posobia na neho tak, ze sa ukludni (samozrejme nie vzdy). Casto sa stretavam s pochopenim inych rodicov, ze "to velmi dobre pozname....tiez sme si to uzili s nasimi detmi" A aj u nas najlepsie posobi nechat ho chvilu sa vykricat a az potom skusit situaciu nejak riesit.

Kikinka30, 2. 11. 2017, 12.36

Naprosty souhlas,boj o moc,vztek....

martinazab, 24. 10. 2017, 20.32

Aj tak mi syn stále zúri. Už neviem čo robiť.

Kamila Pecharová, 24. 10. 2017, 13.52

Ano, všechno z toho už jsem někde četla, nebo slyšela a snažím se tím řídit. Pokaždé mi to ale nejde, zvlášť když mají špatnou náladu oba naši kluci.. To je opravdu o nervy ale vidím na sobě, že když je starší ve školce a mladší se mi vzteká, beru to s o dost větším nadhledem a klidem než u prvního..

Aliisha

Aliisha, 23. 10. 2017, 21.28

Tohle je u nás aktuální téma. Mám nervy na pochodu

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů