Další běžné těhotenské potíže

zobrazeno 198×

Vloženo: 28. 8. 2015 11.40

Jaké jsou nejčastější těhotenské potíže?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Jana Novotná, 30. 9. 2022, 15.27

Mě během těhotenství nejvíce trápily bolesti páteře, se kterými mi nechtěl žádný doktor pomoci. Chápala jsem, že to musím vydržet, ale bolesti pokračovaly i po porodu, což už na mě bylo moc. Nakonec jsem tedy musela vzít vše do svých rukou a navštívila jsem soukromou kliniku. Tam mi doporučili pulzní terapii od Biomag: https://www.biomag.cz/bolesti-patere/.

u všech kluků mi na konci těhotenství pálila žáha,ale naštěstí nic jiného mě až tak moc netrápilo.

Minnie, 15. 9. 2020, 18.09

Pálení žáhy neznám. Dodnes nevím co to je. Nevolnosti, no, u mne se nedá říci ranní v prvním těhotenství jsem je měla denně vždy od 18 hodin. Pravidelně, mohla bych si řídit hodinky. Tak už jsem zalehla, přes nic to vždy přešlo. U druhého těhotenství byly nevolnosti od rána, ale celé dopoledne a kolikrát i po obědě. U třetího těhotenství to bylo nejnáročnější, byla jsem unavená celý den, pořád bych spala a zle mi bylo jednou ráno, jednou večer, nepravidelně ale docela dlouho. Zácpu, otoly, hemeroidy neznám, křečové žíly taky ne. Závratě jsem si užila pokaždé vinou nízkého tlaku. Přišlo to kdykoliv, kdekoliv. Začalo mi hučet v uších, před očima černé mžitky a studený pot po zádech. Musela jsem si pokaždé ihned sednout alespoň na bobek a sklonit hlavu, jinak bych sebou sekla. Kolikrát jsem takhle dřepěla uprostřed náměstí, v obchodě... Křeče mi vyřešilo magnézium, stejně jako tvrdnutí břicha. Časté močení až ke konci a bolesti zad mám pořád... je to holt náročné období, ale zároveň nejkrásnější ♡♡♡

Ivana.78, 18. 3. 2019, 10.58

Nevolnosti jsem neměla,až ke konci mi otekly nohy.

Žofinka

Žofinka, 29. 6. 2018, 19.06

Také jsem se s něčím setkala

Aliisha

Aliisha, 5. 1. 2018, 12.33

Nevolnosti jsem naštěstí neměla, cukrovku také jen. Hodně mě ale potrápil nízký tlak. Častokrát jsem někde omdlela. Černo před očima a hučení v uších s tím spojené bylo hodně nepříjemné.

Mygara

Mygara, 23. 3. 2017, 15.31

měla jsem ranní nevolnosti a oteklé nohy

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 14.49

nejčastější bylo pálení žáhy

jitkamety

jitkamety, 26. 12. 2016, 13.34

tak pro mne bylo nejvetsi zlo paleni zahy a nevolnosti

Rulficka48

Rulficka48, 29. 10. 2016, 11.18

Pro mě byla nejhorší zácpa, plynatost a nevolnosti....

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů