Co zabalit s sebou do porodnice?

zobrazeno 94×

Vloženo: 27. 8. 2015 12.31

...nejprve si udělejte seznam

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Janna, 29. 10. 2017, 19.03

Sbaleno jsem měla od 36. týdne těhotenství. Určitě doporučuju toaleťák sebou, i když ho nemocnice poskytuje, protože většinou to jsou šmirglpapíry A ty síťovaný kalhotky jsou super, ty lítaly ve velkým do koše Hlavně hodně jídla a pití, to mně pak postupně nosil i manžel.

jkubeso, 28. 10. 2017, 20.12

Pro miminko jsem brala jen plenky, jinak oblečky poskytovali. Měla jsem sebou i župan a ponožky, ale to zůstalo v tašce, jsem zvyklá na chladnější prostředí a v celé porodnici mi bylo spíš horko Ručníky jsou třeba hodně, přecejenom se snadno stane, že se při umývání snadno ušpiní.

vaniilla, 26. 10. 2017, 21.35

Všechno jsem měla sbalené tak dva týdny před termínem. Jen podprsenku jsem nestihla koupit, což byl trochu problém

Aliisha

Aliisha, 26. 10. 2017, 20.46

Hlavně vložky, protože je jich velká spotřeba. I více ručníků. Jinak pyžama lze vypůjčit v porodnici a je jich také velká spotřeba

Marusk

Marusk, 25. 10. 2017, 19.19

Měla jsem více méně vše. co je doporučené. A ten kruh jsem měla též, akorát jsem zjistila až při použití v porodnici, že z něj utíká vzduch.

Leňulka, 25. 10. 2017, 18.05

půlku věcí jsem neměla a dost záleží na porodnici, někde musíte mít skoro všechno své a jinde vám věci dají. třeba pro dceru jsem sebou neměla vůbec nic, všechno dostala. Síťované kalhotky jsem měla troje a pak jsem si stejně oblékla svoje klasické, ty síťovky jsou hrozné už nikdy více a ty poporodní vložky taky katastrofa

Mygara

Mygara, 23. 3. 2017, 15.23

člověk napakuje, a pakstejně něco zapomene

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 14.25

u prvního jsem věci do tašky házela na poslední chvíli

jitkamety, 26. 12. 2016, 13.36

pro mne byla nocni mura balit si do nemocnice porad jsem mela pocit ze mi tam neco chybi ale nevedela jsem co

petrao, 3. 7. 2016, 18.28

To vlastní jídlo je hodně důležité z nemocniční stravy je mi nevolno už při pomyšlení

Naši partneři

© 2013 - 2017 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací