Batole - 23. - 24. měsíc

zobrazeno 263×

Vloženo: 4. 8. 2015 22.04

Co se zdokonalilo? Mám se bát období vzdoru?

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

ve 2 letech mi kluci už pěkně žvatlali

Minnie, 6. 9. 2020, 10.15

Hamání, bumbání, papání na tom nevidím nic špatnýho

Žofinka

Žofinka, 30. 6. 2018, 8.38

Ten výběr je také dvousečný, začne se rozčilovat, že nechce ani jedno

Eliška Kozlova, 11. 6. 2018, 12.25

Touha věci spojovat, strkat do sebe a zasouvat, je u našeho Jirika opravdu silná, pokud někde vidí něco co lze do něčeho strčit neváhá a je úplně jedno jestli to jsou karty (i ty platební) mezi polštáře i gauče, odpadky do Wc, apod. 🙈 Věci před ním schovávat a zamykat bere ne ze nesmí, ale jako výzvu jak ukoristit. Nejvíce si hraje z vodou a pískem. Řeč se rozvíjí "Mamika auto brrrm" Bez dudliku se obejde, ale maminka ne, preci jen s dudlikem je chvilku ticho, a líp a rychleji usne .

Aliisha

Aliisha, 12. 1. 2018, 13.11

U nás pohyt na jedničku. Mluvení jde zlehka. Ale snaží se opakovat. Čteme a zpíváme.

Kikinka30, 10. 4. 2017, 11.58

Take vidim pokroky kazdy den,drive to bylo meco noveho za tyden treba a ted,kazde rano se tesim,co ta moje sikulka vymysli

Mygara

Mygara, 24. 3. 2017, 15.40

zdrobněliny jsem používala dlouho, šlo to z pusy automaticky

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 9.20

náš byl také šikovný a do mluvení se mu naopak nechtělo a vzdor byl na denním pořádku

Eliška Kozlova, 14. 6. 2016, 20.54

Období vzdoru, syn snad ani neměl a dcera vztekloun největší, ale asi to bude i tím ze čekáme třetí a je pro ni asi moc těžké to pobrat. Jinak ty pokroky jsou neuveritelne, snad každý den umí něco nového

dasza, 27. 5. 2016, 17.40

Sou nam prave dva..pleny nemame uz dlouho ani na noc.mluvi.basnicky.rika.po schodech strida nohy dlouho.jezdi na odrazedle jal profik...vzdor nemame a nezname(ani u st.ditete)to ue rekne ne na neco co se ji nelibi neberu jako vzdor..to je jeji nazor.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů