Batole 20. - 22. měsíc

zobrazeno 485×

Vloženo: 4. 8. 2015 21.59

Vše, co se batole naučilo v posledních měsících, nyní stále vylepšuje.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

s odplenkováním jsme v těchto měsících začínali,takto budu začínat i u čtvrtého syna.

Minnie, 5. 9. 2020, 11.27

Výšky u nás byly v oblibě. Odplenkování nehrozilo ani u jednoho dítka, až minimálně o rok později

Eliška Kozlova, 4. 5. 2018, 23.33

Ano, splhani do výšek uz teda provozuje dlouho, ale stále se zdokonaluje a ja trnu hrůzou Odplenkovani také zkoušíme, s malou potřebou je to v pohodě, ale kakat do nocniku prostě nebude, ale kakat do kalhot bez pleny se mu taky nelíbí, tak se to snad zlomí. Dcera na tom byla hůř, ale ona byla ve stresu, protože se blížil porod brasky a pak novorozeně, ale taky to zvládla. Odpolední spánek jedině venku v kočárku a to spí 2 hodiny minimálně

Mygara

Mygara, 28. 3. 2017, 8.00

s odpoledním klidem jsme bojovali, ale jak píšete, snaha o klid byla

Fuga

Fuga, 10. 2. 2017, 9.12

nácvik na nočník, to je kapitola sama o sobě. A chce to pevné nervy

KerhartovaK, 15. 6. 2016, 23.05

Já se rozhodla, že dcerku začnu dávat na nočník od pondělí a je středa a téměř vzdy, když ji posadim, tak tam něco málo je. Už nevím kde jsem to četla, ale tvrzení, že dětem vadí, když jsou v počůraném oblečení na naší dcerku rozhodne neplatí. Ani při sledování pohádky ji mokre obleceni nevyrusilo. ...

Kamibur, 25. 11. 2016, 6.40

U nas to same, mokre obleceni ji vubec nevadi...

Katka

Katka, 27. 5. 2016, 9.13

Dcera v tomto období začala doplňovat slova do básniček, syn nemluvil vůbec.

Itany, 26. 11. 2015, 20.27

Já špulím pusu a všimla jsem si že Toník to v určitých situacích napodobuje- je to srandovní....o odplenkování se už snažíme ale marně

Zuzka Čtvrtečková, 19. 11. 2015, 17.54

V tomhle období jsme pořídili novou postel, pro velké děti a tak začalo odplenkování na noc. Taky jsme objevili kouzlo vodovek a jelikož byl podzim, tak i krásy výrobků z listí a kaštanů

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů