Alternativy ke klasickým menstruačním vložkám a tampónům

zobrazeno 235×

Vloženo: 4. 7. 2016 22.56

Také používáte při menstruaci klasické vložky z obchodu? Průměrná žena menstruuje každý měsíc, po dobu 5 dní po více než 35 let svého života. To je velice dlouhá doba, která může zásadně ovlivnit naše zdraví.

Sdílejte:   | 
0

Nenašli jste diskuzi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

milujici.teticka36, 25. 7. 2022, 11.44

Vyzkoušela jsem leccos včetně houby a kalíšku a musím říct, že nejvíce mi vyhovují tampony od https://www.bonfair.cz/tampony/ Jako všechny ty alternativy jsou fajn a nemůžu říct ani slov, ale tohle je pro mě tak nějak nejlepší varianta. Těžko se to popisuje, proč tomu tak je. Asi to nemá žádný objektivní důvod. Jen se s tampony cítím prostě tak nějak nejlépe.

první cyklus,jsem používala menstruační kalíšek,fakt super věc.

Minnie, 3. 1. 2021, 18.52

Používám klasické vložky. Tyhle novinky nejsou nic pro mne

Ketris

Ketris, 29. 3. 2019, 7.56

Z kalisku mam teda respekt

BajcaG@seznam.cz

BajcaG@seznam.cz, 11. 9. 2018, 23.51

Mám za sebou “éru vložkovou i tampónovou” ale menstruační kalíšek je pro mne hotový zázrak! Jsem s ním maximálně spokojená! Je pravda, že je náročnější hygiena na veřejném WC, ale kalíšek je možno mít myslím až 12 hodin, takže jsme si zvykla měnit (vylévat) doma ve vaně nebo sprše ráno a večer. Chce to jen trochu cviku...a velkou výhodou je plavání s kalíškem...nedá se s tampónem srovnat!

Žofinka

Žofinka, 22. 6. 2018, 21.27

Je spousta možností, stačí si jen vybrat

kajulna, 13. 3. 2018, 22.45

Zaujmavý článok s veľa informáciami

Petra Önder (petrao)

petrao, 21. 9. 2017, 21.29

Používám kalíšek teprve 4 měsíce a opravdu doporučuji. Škoda že jsem se k tomu neodhodlala dříve

mckvak, 24. 7. 2017, 17.06

nad kaliskem jsem premyslela ale nakonec jsem zustala u kombinace vlozky/tampony

Mygara

Mygara, 20. 3. 2017, 11.21

na kalíšek si netroufám, ale ty látkové vložky proč ne

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů