Společnost Fitbit uvádí na tuzemský trh speciální edici dětského chytrého náramku Fitbit Ace 3 s motivy mimoňů

zobrazeno 65×

Vložil(a): Adrianita, 22. 11. 2021 17.18  (aktualizováno 20. 11. 2023 17.16)

Společnost Fitbit dnes oznámila dostupnost speciální edice Fitbit Ace 3: Mimoni. Fitbit Ace 3 motivuje děti od šesti let zábavnou formou k aktivnímu životnímu stylu a díky nejznámějším postavičkám všech dob se stává pohyb ještě zábavnějším. Kromě odznáčků a ciferníků s motivy mimoňů nabídne chytrý náramek také řadu funkcí, mezi které patří například počítání kroků, sledování denních cílů, sledování kvality spánku, vodotěsnost do 50 metrů a až 8denní výdrž na jedno nabití.

„Rodiče a děti si oblíbili chytré náramky Fitbit Ace pro jejich poutavé a motivující funkce, které děti inspirují k aktivitě a budování zdravých návyků,“ sdělila Alison Ross Powers, Head of Global Strategic Partnerships for Fitbit ve společnosti Google a dodává: „Spojení Mimoňů od společnosti Ilumination a Fitbit Ace portfolia přináší dětem na zápěstí nové zábavné funkce, které jsou inspirovány právě nezbednými postavičkami, což činí aktivní životní styl ještě zábavnějším.“

Speciální edice Fitbit Ace 3 přináší na zápěstí dětí oblíbené postavičky, které se projeví napříč celým zařízením. Mimoni jsou vygravírováni do silikonového řemínku v mimoňsky žlutém barevném provedení, který chrání zařízení před pády a nárazy. Děti, které již Fitbit Ace 3 vlastní, nemusí smutnit. K dispozici jsou k zakoupení také řemínky s motivy mimoňů v barevném provedení padoušsky modrá a uličnicky černá.

K řemínku musí ladit také ciferník. Fitbit Ace 3 proto nabídne exkluzivní mimoní ciferník a děti se tak mohou stát nejnovějším šéfem těchto nešiků. Mimoní postavička na ciferníku běhá, tančí, jezdí na skateboardu, plave a povzbuduje děti k pohybu. Znázorňuje také jejich pokrok při plnění denních cílů v rámci aktivních minut a nachozených kroků.

Zábava se speciální edicí Fitbit Ace 3 zdaleka nekončí. Již brzy se na odznaky s motivy mimoňů mohou těšit všichni uživatelé Fitbit. Tyto odznaky zdobí tři nejoblíbenější mimoni vůbec: Stuart, Kevin a Bob. Po splnění cílů se tak každý může pochlubit mimoním odznakem ve svém Fitbit profilu v aplikaci Fitbit.

 

 

 

 

Máte nápad na téma, o kterém bychom měli napsat? Pošlete nám ho.

Sdílejte:   | 
0

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů