Plaňany - Hemžení

zobrazeno 713×

Vložil(a): Hroch, 30. 8. 2016 9.58

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
9. 9. 2016, 0.00
Konec akce:
11. 9. 2016, 0.00
Telefon:
731466699
E-mail:
hrochbrix@seznam.cz
Web:
hemzeni.planany.cz/
Adresa:
Ke Hřišti 398
28104 Plaňany
ČR (Skautovna)

17tý ročník akce pro děti, pořádaná Junáky z Plaňan. HEMŽENÍ je vhodné jak pro celé rodiny tak i rpo organizace zabívající se výchovou dětí. Jde o víkendovou akci, kterou využívají právě oddíly, pro které je dostatek prostoru k přespání ( přímo v místě akce), ale také celé rodiny, které zde mohou společně strávit společný čas. Celá akce je pořádaná v kamarádském duchu a tak si jí užívají i lidé kteří pomáhají u atrakcí a díky tomu je znát i jajich přístup k dětem. Cílem HEMŽENÍ není vydělat, ale potkat se a užít si společně strávený čas.

Na co se můžete těšit: Vpátek-  Junačky z našeho střediska připravili divadelní vystoupení Princové jsou na draka, vystoupí mažoretky z místní školy, a navíc bude ještě loutkové divadelní představení Možá příjde i kašpárek.   Pro trošičku větší děti bude následovat porjekce krátkých filmů od sdužení Páni Kluci, a celý večet završíme posezením se skvělým hudebníkem Janem Rothem, který pozval všechny kdo budou chtít aby si přinesli nástroje a vytvořili spolu takzvané jamování.

Sobota začne Jarmarkem, bude i doprovodná soutěž pro děti kde se projdou po Plaňanech a zkusí si při ní své znalosti a dovednosti. Od 13,00 začne to pravé Hemžení na kterém máme připravených více než 50 atrakcí, za které děti ještě dostanou drobné odměny.

Celá akce je postavená tak že vše je zdarma(mimo občerstvení) , a každý může podle sebe přispět dobrovolným vstupným. Které je věnováno vždy na nějakou organizaci která pomáhá potřebným, letos bude věnována Kolínské pobočce sdružení FOKUS, které se věnuje lidem s postižením. Budou i na místě s prodejem svých výrobků, tak každý uvidí že jeho příspěvek jde na správnou věc.

Podroběnjší informace a odkazy na proběhlé ročníky naleznete na http://hemzeni.planany.cz/  

Za pořadaele se těší Josef Hroch Komárek 731466699

 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitka46

jitka46, 2. 9. 2016, 22.20

Zní to moc zajímavě, jarmark bude fajn,

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací