Naomi Aldort v Trnové: Vychováváme děti a rosteme s nimi 2

zobrazeno 435×

Vložil(a): NikolaJ, 5. 10. 2017 12.04

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
27. 10. 2017, 10.00
Konec akce:
29. 10. 2017, 16.00
Web:
www.naomialdort.cz/
Adresa:
Trnová 26
25210 Trnová

Pokud už máte s Naomi a jejím učením zkušenosti a chcete se ponořit ještě hlouběji, připravili jsme pro vás třídenní seminář v Trnové poblíž Prahy.

pátek 27.- neděle 29.10. penzion Perseus Trnová

Celý seminář bude simultánně tlumočen do češtiny, každý účastník obdrží nahrávku semináře.

Seminář pro pokročilé se bude točit okolo potřeb, otázek a příběhů účastníků. Svým způsobem bude celý o vašich otázkách, přímé odpovědi od Naomi ale nedostanete. Namísto toho s vámi bude Naomi do hloubky zkoumat, co vám brání vidět odpovědi a bude vás učit, jak najít svoji vnitřní moudrost. Řešit budeme příběhy o problémech s chováním, spánkem, učením a sourozenci, o unschoolingu, manželství, sexu, příbuzných, sociálních kontaktech atd... Prostě co vás bude zajímat. Zároveň vy budete těmi, kdo najde odpovědi a stane se svým vlastním rodičovským guru.

Co nás všechno čeká:

uvědomění si naší automatické rezistence k realitě s našimi dětmi - uvědomění si našich očekávání, která nám brání v propojení se s dětmi - uvědomění si obav, které vyživují tato očekávání a zapřičiňují odpor k realitě - poznání strategií naší mysli, které nás udržují v nevědomí - síla nekonečného odpouštění - objevování našeho vědění - divadelní scénky (zábavné a zároveň silné), jejichž prostřednictvím se budeme učit plynout - rozlišení moci od ovládání - význam převzetí plné odpovědnosti - přehrávání scének z rodin (na základě vašich příběhů) za účelem nalezení a odstranění destruktivních vzorců - osvobození se od hledání uznání - umění být šťastný a jak to modelovat, aby se dítě naučilo usilovat o radost - umění přijímat kritiku a nadšeně na ni reagovat - hraní si na to, že vy nejste vy za účelem osvobození se od ega - objevení zdí, které nám brání prolomit se na svobodu - jak se stát svému dítěti psychologem prostřednictvím terapeutických her zaměřených na různé problémy s chováním a emocemi (mnoho příkladů a her) - těšit se z toho, když se věci nedaří - naučit se být tím, kým jsme - sdílení a posilování

Praktické informace:

Cena: 5 000,- (při platbě do konce září); 5 500,- při platbě v říjnu

Seminář proběhne v konferenční místnosti školícího centra penzionu Perseus, Trnová

Přiháška na seminář zde

Časový harmonogram semináře:

Pátek 10:00 - 18:00; sobota 9:00 - 18:00; neděle 9:00 - 16:00

Ubytování a stravování

je v režii účastníků semináře - Trnová je snadno dostupná hromadnou dopravou z pražského Smíchovského nádraží. Pokud nejste z Prahy, můžete pro ubytování využít (omezenou) kapacitu penzionu nebo přilehlého zámku, nebo využít burzy ubytování a ubytovat se u některého z pražských účastníků doma.

Pro stravování je možné využít 60m vzdálené Trnovské krčmy, nebo restaurací v nedalekém Jílovišti.

Děti:

Děti si můžete vzít na seminář s sebou - v sousedících prostorách pro ně bude zřízen dětský koutek, kde se jim může věnovat buď někdo jim blízký, koho si vezmete s sebou, nebo si u nás můžete objednat hlídání za poplatek 50 Kč/ hodinu.

Přítomnost miminek a dětí obecně je v seminární místnosti vítaná, ovšem za předpokladu, že je dítě potichu. V případě, že děťátko začne rušit, budete požádáni, abyste se s ním přesunuli do předsálí, kam bude přenášen zvuk ze sálu.

Za příplatek 1000,- Kč získáte možnost střídání se s partnerem - to znamená, že pokud si s sebou vezmete partnera či kamarádku na hlídání a vaše dítě bude v určité chvíli potřebovat nutně jen a jen vás, může partner mezitím sledovat seminář místo vás. Pokud by dítě například usnulo, můžete poslouchat seminář spolu (na vyžádání dostanete druhou tlumočnickou sadu - pokud ji potřebujete).

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 14. 10. 2017, 14.29

souhlas, téma zajímavé, ale raději zůstanu u knížek

Zdeňka S., 8. 10. 2017, 21.16

No cena je opravdu dost vysoká, ale téma hodně zajímavé .

Fuga

Fuga, 6. 10. 2017, 19.36

je to zajímavé, ale ta cena, uf

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací