Mladá Boleslav - Putování za Ježíškem

zobrazeno 426×

Vložil(a): veldo, 6. 11. 2015 20.07

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
17. 12. 2015, 0.00
Konec akce:
17. 12. 2015, 0.00
Telefon:
244 444 555
E-mail:
veldo@veldo.cz
Web:
www.veldo.cz
Adresa:
Na Karmeli
29301 Mladá Boleslav
ČR

Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly bačovi najít  ztracenou ovečku, upekly s kuchařkou cukroví pro Ježíška a pochytaly třem králům jejich splašené koně?  Vezměte je s sebou ve čtvrtek 17.12. do Vzdělávacího centra Škody auto na pohádkové Putování za Ježíškem.

Od 16 - 19 hodin  zde pro vás bude připraven odpolední program s herci v krásných kostýmech. Ti budou představovat postavy z Betléma, které se vypravily pozdravit malého Ježíška. Protože je však před nimi dlouhá cesta a nastraženy jsou nejrůznější překážky, děti jim budou muset pomoc úkoly vyřešit tak,  aby se za Spasitelem dostaly.  Na startu vyfasují děti průvodní dopis, do kterého budou sbírat razítka. V cíli pak od andělské bytosti  dostanou všichni malí poutníci sladkost. Doražte v jakémkoliv počasí, putovat se bude v interiérech. Budete se dobře bavit!  Pokud nechcete stát fronty, můžete se zaregistrovat na www.veldo.cz.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací