Karlštejn - Parním vlakem na Karlštejnské vinobraní

zobrazeno 1177×

Vložil(a): Blankasiro, 15. 9. 2016 8.40

Akce již proběhla
Region:
Středočeský kraj
Začátek akce:
24. 9. 2016, 8.30
Konec akce:
25. 9. 2016, 17.00
Web:
www.imcplzen.cz/
Adresa:

26718 Karlštejn
(nádraží Karlštejn)

I v roce 2016 vyjede na Karlštejnské vinobraní mimořádná vlaková souprava, tažená parní lokomotivou. Návštěvníci vinobraní tak budou moci dojet na slavnosti vína do Karlštejna parním vlakem.

K návštěvě tradičních slavností Karlštejnské vinobraní máte možnost využít netradiční dopravy - historického parního vlaku, vedeného parní lokomotivou Škoda 475.111 se soupravou dobových vozů, který zajistí rychlou, spolehlivou a pohodlnou cestu plnou zážitků. Odpadnou tak starosti s parkováním a ochutnávka vína bude bez nebezpečí ztráty řidičského průkazu.

Vlaky vyjíždějí v pravidelných časech z nádraží Praha - Smíchov, platí zde zvláštní jízdenky, které se zakupují přímo u průvodčích. Podrobnější informace, přesný jízdní řád a program slavností získáte kliknutím na odkaz výše. Akce je vhodná také pro rodiny s dětmi, přeprava kočárků je zajištěna. 

Program Karlštejnského vinobraní zahrnuje celou řadu akcí, návrat do středověku - doby Karla IV. prostřednictvím průvodu dobových postav, hudby, jarmarku, kejklířů a různých dalších představení, speciálních prohlídek hradu. Kulinářské slavnosti, spojené s ochutnávkou vína a vepřovými hody.

Akce pro děti - představení, soutěže, pohádkový jarmark. Lidová tradice a folklór - hudba, tance a mnoho dalšího. Rychlé a výhodné dopravní spojení s Prahou bude po oba dva dny zajišťovat speciální parní vlak, který kromě stanic Karlštejn a Praha-Smíchov bude zastavovat také v Řevnicích a Dobřichovicích.

Cena: 150 Kč

Snížená cena: 100 Kč

Poznámka:

Zvláštní jízdenky - zakupují se přímo ve vlaku. Neplatí jízdné jiných dopravců (ČD, PID), slevy, průkazky, režijky apod.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Středočeský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů