Praha - Zábavný den pro celou rodinu

zobrazeno 413×

Vložil(a): Liborini, 25. 9. 2016 10.58

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
1. 10. 2016, 10.00
Konec akce:
1. 10. 2016, 18.00
Telefon:
+ 420 601306110
E-mail:
libor.kalman@praha8.cz
Web:
www.praha8.cz/Oslavy-Dne-senioru-aneb-zabava-pro-celou-rodinu.html
Adresa:
U Meteoru 147/6
180 48 Praha 8 - Libeň
Česká republika (před budou ´řadu MČ Praha 8- tzv. Bílým domem)

Sobotní zábavná akce je zaměřena na celou rodinu, od nejmenších až po seniory. Na děti čekají atrakce jako multifunkční skákací hrad, malování na obličej, keramická dílna a řada dalších. Každý návštěvník si bude moci vlastnoručně vyrobit  a domů odnést pamětní odznak/placku. Novinkou bude fotobudka zvaná Fotonaut, která bude po celý den připravena pořizovat snímky s humornými rekvizitami všem zájemcům. Jako další doprovodný program bude připravena hra pétanque s profesionálními trenéry, zdravotnický stan a odborní lektoři např. v oboru fyzioterapie.
Oživením akce bude folklórní vystoupení krajanských spolků Čechů žijících na území Francie, Lucemburska, Maďarska, Slovenska, Bosny a Hercegoviny, Ruska i Ukrajiny. 
Po krajanech nás rozhýbou děti z taneční skupiny Street of Dance s veselým kostýmním představením Zahrádkáři Kersku. K poslechu i tanci zahraje dixielandová kapela Brass Band šlágry jako Charleston nebo Pletený džíny. Pro pobavení publika byla angažována dvojice kejklířů vystupujících pod názvem Ovis Jokulatores. Vrcholem akce bude od 17 hodin koncert populárního moderátora, komika a zpěváka Vladimíra Hrona, který vystoupí s pořadem Abeceda hvězd, tak jak ho znáte z televize.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací