Praha - Výcvik v oblasti kojeneckých vývojových pohybů a psychologie porodu

zobrazeno 442×

Vložil(a): Novakla, 13. 3. 2018 17.07

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
28. 4. 2018, 9.30
Konec akce:
1. 5. 2018, 18.00
Telefon:
725 449 409
E-mail:
druna@druna.cz
Web:
www.druna.cz
Adresa:
Trojická 10
128 00 Praha
Česká republika (sál 1. patro)

Profesionální výcvik s přední americkou terapeutkou Ellynne Skove v oblasti vývojových pohybů a jógy pro miminka. Výcvik ocení profesionálové pracující v oblastech dětského zdraví a ošetřovatelství, ergoterapie, práce s tělem, taneční a pohybové terapie, jógy, psychologie, kraniosakrální terapie, psychologie porodu a pediatrie.

4 denní intenzivní výcvik se skládá ze dvou stupňů. V prvním stupni se zaměříme na práci s dětmi od jejich narození až do období batolete, přičemž pozornost zaměříme především na dětský anatomický vývoj a na čas, kdy leží na bříšku. V druhém stupni se potom budeme zabývat dětmi, které jsou již mobilní a to od doby, kdy se plazí, přes sezení, stavění se na nohy a chůzi.

Výcvik umožňuje získat zkušenosti a znalosti kojeneckých vývojových pohybových vzorců, principů prenatální psychologie a psychologie porodu a zdraví, pozorovací schopnosti a veškeré dovednosti pro začlenění této práce do vlastní odborné praxe.

Budeme zkoumat vlastní vývojové pohyby, učit se prostřednictvím všech úrovní mozku a všemi smysly. K výuce využijeme také video-záznam ukázkové hodiny a budeme pracovat i se skutečnými dětmi, které nás přijdou v určité části výcviku navštívit. Všichni účastníci obdrží výukový manuál, stejně jako certifikát o absolvování.

Účastníci by měli pracovat přímo s dětmi nebo mít titul odpovídající profesi v této oblasti.

Ellynne Skove (USA)

Ellynne Skove MA, LCAT, DTR-BC, NCC, RPP je certifikovanou pohybovou terapeutkou, která se zaměřuje především na prenatální psychologii a psychologii porodu. Ve své práci spojuje dynamickou anatomii a práci s vývojovými pohyby, Body mind centering, polaritní terapii a tanečně pohybovou terapii. Působí jako špičková odbornice a terapeutka v USA. Práci s tělem, myslí a duchem se věnuje již přes 30 let. Je zakladatelkou a ředitelkou organizace GoGo Babies a True North Wellness, kde pracuje s rodinami i jednotlivci a to nemluvňaty, dětmi i dospělými.

Na základě svých zkušeností vyvinula a zavedla do škol mnoho programů pohybové terapie. V posledních letech se zaměřuje na psychologii porodu. Ve své práci se věnuje přípravě na početí, vědomému rodičovství, rodinám s dětmi do 3 let a dospělým s nezpracovanými porodními tématy.

Výcvik je intenzivní (sobota – úterý 9:30 – 18h). Možnost přespání v místě konání pro mimopražské účastníky. Výcvik je tlumočen.

Více informací a přihlášky na http://www.druna.cz/vycvik-v-oblasti-kojeneckych-vyvojovych-pohybu

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (6 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 22. 3. 2018, 3.17

Škoda že je to až v Praze, to zní hodně zajímavě ...

Aliisha

Aliisha, 21. 3. 2018, 12.56

To zní dobře. Užitečné informace

Žofinka

Žofinka, 21. 3. 2018, 12.35

Tak to je ale hodně zajímavé

Mygara

Mygara, 19. 3. 2018, 14.16

může to být hodně zajímavé

Fuga

Fuga, 18. 3. 2018, 10.36

určitě spousta zajímavých a přínosných informací

patricia077

patricia077, 18. 3. 2018, 9.46

Moc zajímavé

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů