Praha - Světový den divadla pro děti a mládež

zobrazeno 295×

Vložil(a): Malyna, 11. 3. 2016 11.44

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
12. 3. 2016, 0.00
Konec akce:
16. 3. 2016, 0.00
Telefon:
224809196
E-mail:
adela.vondrakova@divadlo.cz
Web:
www.divadlovceletne.cz/soubory/prehlidka-ke-svetovemu-dni-divadla-pro-deti-a-mladez/
Adresa:
Celetná 17
Praha 1
(Divadlo Celetná)

Šestnáct divadelních představení pro děti a mládež během pěti dnů! Pražské Divadlo v Celetné už po šestnácté ožívá divadelní Přehlídkou ke Světovému dni divadla pro děti a mládež a přináší představení určená dětem od deseti měsíců až po ty skoro dospělé. Letos je obzvlášť na co se těšit!

Program šestnáctého ročníku Přehlídky přináší inscenace profesionálních, amatérských i dětských souborů určených jak pro ty nejmenší (například Batosnění Studia Damúza), tak i pro teenagery, na které je cíleno třeba představení Simply Clever divadla Športniky nebo představení Kryl Divadla D21. 

Během pěti dnů bude ale k vidění i mnoho dalšího. Přijede Naivní divadlo z Liberce, Malé divadlo z Českých Budějovic, Taneční studio Light, Ateliér výchovné dramatiky neslyšících z JAMU a mnoho dalších. Za všechny krásné inscenace třeba Amundsen kontra Scott hradeckého Divadla DRAK, které diváky zavede až na jižní pól…

Kompletní program naleznete na webových stránkách. Lístky na přehlídku je možné si zakoupit přímo na pokladně Divadla v Celetné, případně je zarezervovat přes web divadla.

Přehlídku pořádá Institut umění - Divadelní ústav (ASSITEJ), Sdružení Divadlo pro děti a mládež, Sdružení pro tvořivou dramatiku, Divadlo v Celetné.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2020 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací