Praha - Svátek světla a Hledáme Golema - aktuální GUD dny

zobrazeno 428×

Vložil(a): GUD, 10. 1. 2017 13.39

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
28. 1. 2017, 10.00
Konec akce:
25. 2. 2017, 16.00
Telefon:
+420606566926
E-mail:
rezervace@galeriegud.cz
Web:
www.galeriegud.cz/svatek-svetla-a-hledame-golema-aktualni-gud-dny/
Adresa:
Nám. France Kafky 24/3
110 00 Praha

Svátek světla - sobota 28.1.
Děti, přijďte s námi oslavit Svátek světla, protože Hromnice už pomalu ťukají na dveře! Čeká nás putování za nejkrásnějšími slunečními hodinami staré Prahy, cesta plná dobrodružných úkolů a hádanek, rozsvěcení malých hromniček, lítý boj s tmou a zlem – jak jinak než s dobrým koncem!
V  odpoledním čase pronikneme do tajů stínohry: budeme tvořit i poznávat rozličné tvary, podoby zvířat, pantomimické jevy, obrazy a mozaiky, vytvoříme si originální loutky i kulisy a ztvárníme vlastní pohádkový příběh! V závěru dne můžete navíc společně s rodiči navštívit naši aktuální výstavu „Byl jednou jeden král Karel IV.“ (rodinné vstupné je zahrnuto v ceně GUD dne). 
Čas: 10:00 - 16:00
Věk: 5 - 8 let 
​Cena: 750 Kč
V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí.

Hledáme Golema - sobota 25.2.
Kamarádi  dobrodruhové, záhadologové a milovníci legendárních příběhů, pojďte s námi, tentokrát totiž „Hledáme Golema“! Vypravíme se do starého židovského ghetta, po stopách Rabiho Löwa, který před mnoha lety stvořil prvního umělého člověka, Golema, aby chránil místní obyvatele před nebezpečím. Objevíme nádherné gotické stavby, tajuplná zákoutí a úzké uličky Židovského Města pražského, nasajeme tajemnou atmosféru místa, kde podle legendy stále ještě odpočívá Golem. Co myslíte, pořád ještě čeká na své oživení… ?
Vytvoříme si každý svého vlastního, originálního Golema z keramické hlíny a nezapomeneme ani na šém, jenž uváděl tuto obří oživlou sochu v pohyb. Během odpoledne nás navíc poctí svou návštěvou mistryně světa v bodypaintingu se svými netradičními kresbami na obličej a tělo.  
Čas: 10:00 - 16:00
Věk: 5 - 8 let 
​Cena: 750 Kč
V ceně je zahrnuto občerstvení (oběd, svačiny, pitný režim), program po celý den včetně vstupů, lektoři a výtvarné potřeby. Kapacita omezena na max. 15 dětí.

Těšíme se na setkání s vámi

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů