Praha - Signal festival 2016

zobrazeno 953×

Vložil(a): Malyna, 13. 10. 2016 8.32

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
13. 10. 2016, 0.00
Konec akce:
16. 10. 2016, 0.00
E-mail:
info@signalfestival.com
Web:
www.signalfestival.com/2016/
Adresa:

Praha

SIGNAL festival během tří let přilákal do pražských ulic přes milion návštěvníků z České republiky i zahraničí a vydobil si pozici jednoho z nejvýznamějších festivalů svého druhu, jak v Čechách tak i na mezinárodní scéně. Letos se nám podařilo dosáhnout 2 uznání, kterých si velice vážíme a o které se s vámi chceme podělit:

  • hlavní město Praha i Ministerstvo kultury letos zařadilo SIGNAL, po boku jiných akcí, mezi prioritní kulturní akce Prahy i České republiky
  • nově vzniklá Mezinárodní organizace festivalů světla (International Light Festival Organisation) si zvolila našeho ředitele, Martina Poštu, za prezidenta.

Naše aktivity rozšiřujeme i do výchovy a vzdělávání nových posil pro tento výjimečný umělecký obor. Pracujeme na projektu kreativního centra SIGNALlab v holešovické hale č. 40, na březen připravujeme druhý ročník inspirativní konference Transmit, zapojujeme se do konferencí a workshopů na dané téma po celém světě. Příprava SIGNAL festivalu nás tak zaměstnává po celý rok.

Letos SIGNAL festival rozzáří Prahu už počtvrté, a to od 13. do 16. října.

PRO DĚTI:

Pro děti máme letos poprvé připravený i speciální program. Každý den od 9:30 do 18:30 můžete vyrazit na animované představení do SIGNAL Dome. Více informací o představení najdete zde: http://www.signalfestival.com/2016/signal-dome/

S dětmi doporučujeme vyrazit ve čtvrtek nebo v neděli, kdy bývá festivalová trasa trochu volnější. Festival je s výjimkou instalace Epicenter v Paláci Národní, Klangfarbe v Krocínově pasáži a instalace Horizont událostí na nádvoří Akademie Věd přístupný i kočárkům.

Otevírací doba festivalu
Všechny festivalové instalace můžete navštívit od 13. do 16. října od 19 do 24 hod. Dětský program v SIGNAL Dome začíná v 9:30 a trvá do 18:30. Případné změny v programu jsou vyhrazeny.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací