Praha - Radotín - Velký dětský den ve znamení strašidel

zobrazeno 857×

Vložil(a): Zdenulkaa, 22. 5. 2017 13.43

Akce již proběhla

Celý Velký dětský den, který se letos chystá v sobotu 27. května od 13.30 do 18.30 hodin v areálu Biotopu Radotín, bude ve znamení strašidel, a to dětských.

Každý kdo vejde, brzy pochopí, že letošní ročník ovládla strašidla, která si chtějí hrát. Všichni příchozí, kteří přijdou ve strašidelném kostýmu, budou slavnostně přivítáni samotným Hejkalem. Díky jeho strašicím zkušenostem se všichni naučí koho, kdy a jak správně vystrašit. Nikdo se však bát nemusí, protože strašidla budou tou správnou oporou dětí v tomto světě.

Můžeme očekávat příchod strašidel vodních, lesních, větrných i ohnivých. O hradní strašidla nebude také jistě nouze. V tomto strašidelném reji oslaví Hejkal své kulaté narozeniny a za odměnu pro všechny příchozí gratulanty zahraje pohádku Čáry máry strašidla. Tip na dárky pro Hejkala: říkadla, písničky a vtipy o strašidlech! 

Letošní program na pódiu mají opět na svědomí kulturistky z radotínské Koruny (ty chystají i strašidelný fotoateliér) a Strašidlo nejvyšší, loutkář Petr Pištěk z Petrpaslíkova divadlo. 

Celou akci organizuje Městská část Praha 16 ve spolupráci s Radotínským turistickým klubem, Mateřskou školou Radotín, Školním klubem KLÍČ při ZŠ Radotín, Petrklíčem o. s., Vodáckým oddílem Radotín, Junákem, Městskou policií hl. m. Prahy, Sborem dobrovolných hasičů, Ski a Bike centrem Radotín, Proximou Sociale o. p. s., Slavíček Golf Academy, Channel Crossings, s.r.o., Centrum Robinson a dalšími. Ti všichni si připravili pro děti spoustu zábavných her a soutěží, které z celého odpoledne udělají jedno velké dobrodružství. Pro malé účastníky je zajištěno i občerstvení. 
 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (2 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Mygara

Mygara, 27. 5. 2017, 12.29

hezký strašidelný den

Fuga

Fuga, 26. 5. 2017, 9.43

krásně strávená sobota

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů