Praha - Máša a Medvěd na ledě

zobrazeno 2096×

Vložil(a): Jana V., 22. 6. 2015 13.34

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
24. 10. 2015, 14.00
Konec akce:
24. 10. 2015, 22.00
Telefon:
+421 905 305 670
E-mail:
info@masamedved.sk
Web:
www.masamedved.cz/
Adresa:
Za Elektrárnou 419/1
Praha 7 Holešovice
(TipSport Arena)

Přijďte se podívat na originální příběh, skvělé krasobruslařské výkony, barevné kostýmy, vtipné dialogy a projekce, které vás nechají v němém úžasu.  

Hudbu pro tuto show „ušil“ na míru famózní Ondřej Soukup, který je známý také jako porotce Česko Slovenské SuperStar. České texty písní napsala jeho kolegyně z poroty Gabriela Osvaldová. Díky spolupráci s těmi nejlepšími umělci, mezi nimiž nechybí ani taneční choreograf Laco Cmorej, scénograf Juraj Kuchárek nebo kostymérka Lucie Šedivá, se můžete připravit na unikátní umělecký zážitek pro celou rodinu.

Nenechejte si ujít příležitost vidět Mášu a medvěda tak, jak je ve světě ještě nikdo neviděl.

Cena vstupenky: 790 - 1090 Kč

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

andrí, 24. 10. 2015, 22.13

Ledním revue Máša a medvěd jsem byla hodně zklamaná. Je to asi už 5. či 6. lední revue pro děti, kterou jsem viděla a určitě byla nejhorší. Největší slabinou byla choreografie, které chyběla dynamika. Na ledě se po velkou část doby trápil jeden účinkující a bruslařské výkony byly tak průměrné, i když se účinkující snažili. Nejhorší určitě byly texty písní. Bohužel srovnávám toto revue s ostatními ledními revue od Disney, lístky byly stejně drahé, a proti nim je Máša a medvěd amatérské vystoupení podprůměrné úrovně. Můj obdiv měli pouze artisté, kteří podávali úžasné výkony, ale o tom lední revue není. Pokud to má být mezinárodní představení, tak si uřízneme mezinárodní ostudu.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací