Praha - Jihoměstský masopust

zobrazeno 488×

Vložil(a): nocken, 4. 2. 2016 9.56

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
6. 2. 2016, 10.00
Konec akce:
6. 2. 2016, 18.00
Telefon:
800104300
E-mail:
obcanskalinka@praha11.cz
Web:
www.praha11.cz/cs/aktuality/aktuality-z-prahy-11/jihomestsky-masopust-prilakal-predevsim-rodiny-s-detmi.html
Adresa:

14900 Praha

Hlavní atrakce letošního masopustu na Jižním Městě, který má podtitul Pod vodou i na vodě je živo, začíná v sobotu ve 14 hodin u stanice metra Opatov, odkud maškarní průvod vyrazí ke Komunitnímu centru Matky Terezy u metra Háje.

Ještě předtím si mohou účastníci akce v sobotu 6. února od 10 do 12 hodin vyrobit patřičnou „vodní“ masku v KC Zahrada, kde budou připraveny výtvarné dílny.

Během průvodu na účastníky čekají zábavná soutěžní stanoviště, hudba a masopustní dobroty. S čápem se děti pokusí vylovit plný rybník žab, zatančí si ruku v ruce s Rusalkou, soutěžit budou s Vodníkem nebo námořníkem.

Tradiční masopustní slavnost, kterou letos poprvé společně připravili Komunitní centrum Matky Terezy ve spolupráci s KC Zahrada za finanční podpory MČ Praha 11, bude poté pokračovat od 15 do 16 hodin hrami a soutěžemi pro rodiče a děti v komunitním centru a v jeho okolí. Od 16 hodin zde čeká na děti představení Divadla Marky Míkové, oblíbený Cirkus Kuskus a také masopustní dobroty.

Vstupenky na herní odpoledne včetně divadelního představení budou k zakoupení v Komunitním centru Matky Terezy v den akce za 50 Kč. 

Informace získáte na www.kczahrada.cz a www.kcmt.cz 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací