Praha - Čarodějnice na Ladronce 2016

zobrazeno 641×

Vložil(a): Malyna, 21. 4. 2016 6.04

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
30. 4. 2016, 12.00
Konec akce:
30. 4. 2016, 21.00
Telefon:
+420 220 189 510
E-mail:
rvylitova@praha6.cz
Web:
www.carodejnicenaladronce.cz/
Adresa:

160 00 Praha
(Park Ladronka)

Letos již po jedenácté se do pražského parku Ladronka slétnou malé i velké čarodějnice a další kouzelné bytosti na největší čarodějnický rej v Evropě. Tradiční pálení čarodějnic pořádá městská část Praha 6 a těší se všeobecné oblibě.

Čarodějnice na Ladronce jsou plné tradiční čarodějné zábavy, ale také několika novinek, které oslavy zpestří.

Malé i velké čarodějné bytosti se mohou těšit na slavnostní upálení čarodějnice, na malé ohníčky, kde se budou opékat špekáčky, ale také na divadelní i hudební představení.

Děti potěší vystoupení skupiny Pískomil se vrací nebo divadelní představení Lakomá Barka Divadla KAKÁ. Večer zahraje skupina Děda Mládek Illegal Band, která bude bavit děti i dospělé.

Na místě bude spousta soutěží. Nové jméno má volba nejkrásnějších čarodějů a čarodějnic. Pod názvemČarodějnice a Čaroděj roku se bude konat odpoledne. Sportovní nadšenci v kostýmech také mohou závodit v soutěži Čarodějnice na kolečkách. Nová je hra Na koštěti kolem světa, která děti zabaví v uměleckých dílnách.

Čarodějnice na Ladronce letos zahájí FOOD FESTIVAL. Ještě před tím, než začnou čarodějné oslavy se návštěvníci posilní na Ladronka pikniku. Kromě tradičních dobrot bude možné ochutnat speciality ze všech koutů světa - například z Norska, Peru, Mexika, Francie a dalších zemí.

Zůstává Design City s autorskými výrobky pro malé i velké parádnice.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací