Dinosauří horečka v Triloparku

zobrazeno 29×

Vložil(a): Teryk92, 31. 12. 2022 12.35

Akce již proběhla
Region:
Praha
Začátek akce:
7. 1. 2023, 10.00
Konec akce:
7. 1. 2023, 17.00
Adresa:
Pod Terebkou
Praha

Tuto sobotu zažijete v Triloparku skutečné dobrodružství! Během interaktivní komentované prohlídky si sáhnete na pravé dinosauří kosti a zuby, na stoličku mamuta, zub megalodona, na parádní trilobity z celého světa a na spoustu dalšího. Ale především – expozice je doplněna špičkovými modely vyhynulých zvířat a rostlin. Navíc: pouze u nás uvidíte pravou dvoumetrovou končetinu brachiosaura a čtyřmetrovou kostru plesiosaura. 

Z výstavy se s dětmi přesunete do dílniček; a tam propukne krystalická radost z tvoření. Každé děcko si odnese velikou, vlastnoručně nabarvenou lebku, odkryje si kostru dinosaura, vytvoří si odlitek vyhnynulého živočicha (formiček máme více než padesát, takže rozhodně je z čeho vybírat!) a zkusí si práci s preparační jehlou na skutečných zkamenělinách. 

V rámci vykopávky s dinosauří kostrou budou rozmístěné fosilní zoubky třetihorních žraloků, takže si každý dětský návštěvník jeden odnese domů!

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Praha.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2023 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací