Radnice - Masopustní strašidelný pohádkový les

zobrazeno 935×

Vložil(a): veldo, 6. 11. 2015 19.54

Akce již proběhla
Region:
Plzeňský kraj
Začátek akce:
6. 2. 2016, 10.00
Konec akce:
6. 2. 2016, 14.00
Telefon:
244 444 555
E-mail:
veldo@veldo.cz
Web:
www.veldo.cz
Adresa:
Pivovarská
33828 Radnice
ČR

Je tady masopustní čas a s ním i doba, kdy ze svých brlohů začínají vylézat ježibaby, loupežníci, čerti, za stromy se schovávají zakleté princezny a mezi komíny starých domů se vynořují duchové, strašidla a bílé paní.

Chcete se krásně bát a dobře pobavit? Společnost Velká dobrodružství pro vás připravila  v sobotu 6.2.  od 10 – 14 hodin speciální Strašidelný masopustní pohádkový les. Na kilometrové trase městem na vás i vaše děti budou číhat nejrůznější strašidla z pohádkové říše. Děti budou u každého z nich muset plnit úkoly. Komu se podaří vysvobodit z hadího zakletí krásnou princeznu? A kdo pomůže pirátovi najít ztracený poklad? Kdo zachrání lesního skřítka Mecháčka a kdo nasytí Ptáka Noha?  Po splnění všech úkolů dostanou malí poutníci dárek z truhly u Stromu splněných přání. Trasa výletu začíná na náměstí u ulice Pivovarská a končí  u Turistického a informačního centra.  Vstupné je 50 Kč.

Přijďte za jakéhokoliv počasí ! Pokud nechcete stát frontu, můžete se zaregistrovat na konkrétní čas na www.veldo.cz. Více informací také denně na facebooku Velká dobrodružství.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Plzeňský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací