Plzeň - Olympijský park

zobrazeno 608×

Vložil(a): Malyna, 12. 8. 2016 7.01

Akce již proběhla
Region:
Plzeňský kraj
Začátek akce:
6. 8. 2016, 0.00
Konec akce:
21. 8. 2016, 0.00
Telefon:
+420 724 800 309
E-mail:
info-rio2016@plzen.eu
Web:
www.olympijskeparky.cz/olympijsky-park-plzen-2016/program
Adresa:

Plzeň

Olympijský park bude vybudován v centru města za nákupním centrem OC Plzeň Plaza, kde se nachází rozsáhlé území bývalého výstaviště, historicky spojené s legendární potravinářskou výstavou Ex Plzeň. Olympijské dění se nebude odehrávat pouze tady, ale symbolicky také na pěti sportovištích, mezi které patří Velký bolevecký rybník, hala TJ Lokomotiva Plzeň, střelnice Plzeň-Lobzy, Slavia VŠ Plzeň a Atletický stadion města Plzně a na nichž si během víkendů bude možné vyzkoušet olympijské sporty.

Park bude rozdělen na dva sektory. V lokalitě za řekou Mží si v 11 sportovních zónách návštěvník bude moci vyzkoušet různé sportovní disciplíny. Představí se zde 55 plzeňských tělovýchovných klubů, které se na sportovním programu olympijského parku podílejí. K dispozici bude 50 sportovišť s tradičními i méně známými sporty, jako je kolová, golf, lacros, lukostřelba, beachvolejbal, vzpírání, letní biatlon, triatlon, tenis, badminton, softball, šerm, kanoistika, box, házená či judo a aikido. V případě příznivého stavu vodní hladiny nabídne park na řece Mži celou řadu vodních sportů.

Ve Fan zóně olympijského parku mohou návštěvníci na velkoplošné obrazovce po celou dobu konání sledovat olympijské dění a fandit českým sportovcům. Návštěvníci se rovněž mohou těšit na bohatý doprovodný program pro celou rodinu plný muziky, divadla a pohybu. Nebudou chybět rozhovory se slavnými sportovci, autogramiády nebo tematické soutěže. Vznikne zde relaxační zóna s plážovým barem, brazilskou muzikou a lehátky. Občerstvení nabídne celá řada stánků, na bezpečnost dohlídne státní i městská policie. Zajištěn je také servis pro hlídání dětí formou dětského koutku.

Další informace najdete zde:
http://www.olympijskeparky.cz/olympijsky-park-plzen-2016

 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Plzeňský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací