Plzeň - Hravý podzim - Zvířecí sobota v ZOO

zobrazeno 168×

Vložil(a): patricia077, 27. 9. 2017 9.43

Akce již proběhla
Region:
Plzeňský kraj
Začátek akce:
28. 9. 2017, 10.00
Konec akce:
30. 9. 2017, 17.00
Telefon:
+420 378 038 301
E-mail:
zoo@plzen.eu
Web:
www.zooplzen.cz/novinky/akce/28-zari-2017-svaty-vaclav-v-zoo.aspx
Adresa:
Pod Vinicemi 9
Plzeň - město
ČR (ZOO Plzeň)

Svatý Václav otevírá v plzeňské zoo Hravý podzim

Tradiční svatováclavský sváteční program 28. září v Zoologické a botanické zahradě města Plzně nabídne návštěvníkům – především rodinám s dětmi – soutěžní procházku přes tři světadíly. Od expozice s africkými a asijskými zvířaty povede ke zvířatům naší Evropy a na vyhlídce nad medvědím výběhem vyvrcholí. Vydat se na ni bude možné od hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi mezi 10. až 17. hod. Děti si např. zkusí zasprintovat jako gepardi a budou je čekat i úkoly vědomostní – např. otázky ze života medvědů. Pro úspěšné soutěžící jsou připraveny zajímavé ceny.

Sváteční svatováclavskou akcí začíná v zoologické a botanické zahradě programový cyklus nazvaný Hravý podzim. Již v sobotu 30. září bude pokračovat v rámci mezinárodního dne ochrany zvířat od 13 do 17 hod. Zvířecí sobotou. Jejím zlatým hřebem se určitě i letos stane sraz plyšových zvířátek ve 14,30 hod. Program se tentokráte uskuteční u výběhu žiraf.

Závěrečnou akcí Hravého podzimu bude v sobotu 7. října odpolední rekreační běh Kilometrovkou po šesti určený majitelům psů, a to jakékoliv velikosti, plemene a původu, obohacený o řadu doprovodných aktivit před ředitelstvím zoologické a botanické zahrady.

Zaplaví v sobotu 30. září plzeňskou zoo plyšová zvířátka?

Mezinárodní den ochrany zvířat, připomínaný 4. října, je v Zoologické a botanické zahradě města Plzně již tradičně spojen se Zvířecí sobotou s velkým srazem plyšových zvířátek. Letos akce připadá na sobotu 30. září; začíná ve 13 hod. a potrvá do 17 hod. Program se mimořádně uskuteční u výběhu žiraf a vyplní ho různé soutěže pro děti o zajímavé ceny. Od hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi dovede k místu Zvířecí soboty návštěvníky zahrady soutěžní naučná stezka – samozřejmě se zvířecí tématikou.

Sraz plyšáků je ve 14,30 hod., rovněž před žirafím výběhem. Po ukázání plyšáka u kterékoliv z pokladen získá jeho majitel dvacetiprocentní slevu na vstupném! Na ty, jejichž plyšová zvířátka se budou líbit porotě, čeká velké překvapení. Takže vezměte svého oblíbeného plyšáka a 30. září přijďte do Zoologické a botanické zahrady města Plzně!

 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Plzeňský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 1. 10. 2017, 17.12

Sraz plyšových zvířátek to mohlo být super

© 2013 - 2019 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací