Kralovice - Pevnost Boyard - 2.běh dětského tábora Krušnohor

zobrazeno 2052×

Vložil(a): Evina1, 3. 4. 2017 0.14

Akce již proběhla
Region:
Plzeňský kraj
Začátek akce:
16. 7. 2017, 7.30
Konec akce:
30. 7. 2017, 10.00
Telefon:
732 900 009
E-mail:
ZO.OSZ.MOST@seznam.cz
Web:
www.ldtkrusnohor.cz/
Adresa:
Štichovice
331 41 Kralovice
(LDT - Krušnohor)

Ubytování dětí je ve čtyřlůžkových chatkách s bezpečným elektrickým osvětlením, před přímým sluncem jsou chaty chráněny jehličnatými stromy. Každé dítě má v chatce k dispozici prošívanou deku, podhlavník, polštářek , včetně ložního povlečení.
V areálu tábora je kuchyň a prostorná jídelna. Vedoucí kuchyně a jejich zástupci jsou na každém běhu profesionální kuchařky. Strava je podávána dle denního rozvrhu 5 x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře). Jídelní lístek je konzultován a schvalován zdravotníky tábora. Zajištěn celodenní pitný režim.
Sociální vybavení tábora splňuje dané normy. K dispozici jsou samostatná hygienická zařízení a koupelny pro chlapce, dívky a výchovný personál. Ve sprchách teče teplá voda. 
K zabezpečení zdravotní péče dětí máme na táboře vlastní zdravotnické zařízení (ordinace, pokoj lékaře, dva pokoje pro nemocné, hygienické zařízení). Pokoje jsou dle potřeby vytápěny přímotopy. Na každý turnus je smluvně zajištěn zdravotní personál, včetně pohotovostního osobního automobilu pro případný nutný odvoz dítěte na lékařské vyšetření.
Pro sportovní využití jsou pro děti k dispozici dvě hřiště na míčové hry, sportovní soutěže, táborovou olympiádu apod. V areálu tábora je dále krytá multifunkční hala, která je využívána pro sportovní i kulturní akce. V případě nepříznivého počasí je k dispozici mimo halu a jídelnu  i prostorný kinosál. Staly se již tradicí na našem táboře různé soutěže, které jsou pro děti zajímavé a atraktivní, včetně ocenění nejlepších účastníků tábora, věcnými cenami, medailemi a diplomy.
Na každém turnusu je celotáborová hra pro děti dle věkových kategorií, táborová pouť, diskotéky, sportovní olympiády, táborové ohně, a jiné akce, které se podaří v prostorách tábora zajistit. ( vystoupení ZOO Plzeň, autosalón, výroba svíček a další ).
Organizují se výlety za poznáním okolí - údolí řeky Střely, Manětín, Plasy, Štichovice, Rabštejn .Koupání dětí je organizované pod přímým dozorem vedoucích a zdravotníka v řece Střele, která protéká na hranici tábora.
Při zajišťování provozu klademe důraz na personální složení výchovných pracovníků tábora. Hlavní vedoucí a zástupce vedoucího u jednotlivých turnusů jezdí na náš tábor již řadu let. Jsou velmi dobře obeznámeni s prostředím a mají bohaté zkušenosti z práce s dětmi na letních táborech. Výchovný i provozní personál je před nástupem proškolen z předpisů a norem souvisejících s provozem, zejména s důrazem na zajištění bezpečnosti a zdraví dětí. V této souvislosti věnujeme dostatečnou pozornost technickému zabezpečení celého tábora - revize elektrozařízení, revize hasících prostředků, zajištění rozboru pitné vody z táborové studny, včetně povolení KHS Plzeň k provozu LDT Krušnohor.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Plzeňský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (8 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Žofinka

Žofinka, 28. 4. 2017, 8.21

tento tábor podle popisu vypadá moc dobře

Kikinka30, 5. 4. 2017, 14.51

Dobry tabor

Mygara

Mygara, 4. 4. 2017, 18.10

na takový tábor bych se nebála poslat dítě

Fuga

Fuga, 4. 4. 2017, 10.34

náplň tábora je skvělá

Zdeňka S., 4. 4. 2017, 7.48

Wow, tak na takový tábor bych taky jela

L.janicka.l

L.janicka.l, 3. 4. 2017, 22.44

To vypada na supr akci ☺

Evina1, 3. 4. 2017, 22.50

Loňský rok jsem na tom to letním dětském táboře byla jako hlavní zdravotní sestra a mohu za sebe říci, že jsem si to užívala stejně jako všechny dětičky,které jsme tam měli.

L.janicka.l

L.janicka.l, 4. 4. 2017, 3.28

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů