Černošín - Jarní prázdniny na koních 2016

sledováno 1× zobrazeno 677×

Vložil(a): Malyna, 27. 1. 2016 18.37

Akce již proběhla
Region:
Plzeňský kraj
Začátek akce:
31. 1. 2016, 0.00
Konec akce:
6. 3. 2016, 0.00
Telefon:
724224717
E-mail:
info@taboriste.cz
Web:
www.taboriste.cz/akce-na-konich2/jarni-prazdniny-na-konich-2016/
Adresa:
Ranč v údolí 1
Černošín

Termíny:
31.1.2016-7.2.2016
28.2.2016-6.3.2016

Nebezpeční bratři Daltnové jsou opět na svobodě. Podle posledních zaručených zpráv byli naposledy spatřeni poblíž Hegrcity a jeho vystrašení obyvatelé požádali o pomoc statečného Lucky Luka. Pomůžete Luckovi najít zlotřilé bratry a dostat je zpět kam patří? Vděční obyvatelé Hegrcity se vám jistě za vaši výmopoc odmění:)

    Během jarních prázdnin vás opět čeká pestrý týden plný koní a her. Vyjížďky si zpestříme hledáním indícií o místě pobytu hledaných zločinců, vyjedeme si i bez sedel, zkusíme vypátrat kešky v okolí,na klubovně vás čekají nové hry...zkrátka čekají vás další super prázdniny na Ranči:)

Pro rodiče: Během víkendů na Ranči v údolí tráví děti většinu času s koňmi. Každý den se začíná ve stáji, kde se nejdříve postaráme o naše čtyřnohé kamarády a pak se vydáme do tepla klubovny na snídani. Po snídani jsou na řadě první vyjížďky či trénink v jízdárně. Po dobrém obědě  a krátkém odpočinku se opět vyhoupneme do sedel a vyrážíme ven. Ve večerních hodinách se koníkům odměníme za dnešní svezení přípravou jejich boxů a důkladným hřebelcováním a čištěním kopyt. Následuje večeře a společná zábava na klubovně.
Pokud je to jen trochu možné celý den pro vás vždy dokumentujeme pomocí fotografií, které můžete v průběhu celé akce sledovat na našich Facebookových stránkách.

 

Cena zahrnuje: ubytování ve zděné budově, plná penze (jídlo 5xdenně včetně pitného režimu), min. 1xdenně vyjížďka do přírody nebo westernový trénink (většinou každé dítě  během víkendu absolvuje 3 jezdecké lekce) a doprovodný program (dětem se staráme o zábavu i ve chvílích, kdy nesedí na koních:). Z každého víkendu pořizujeme množství fotografií, které máte možnost vidět a stáhnout si z našich facebookových stránek.Více zde: http://www.taboriste.cz/akce-na-konich2/jarni-prazdniny-na-konich-2016/

Sdílejte:   | 
1

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Plzeňský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací