Zámecké sklepení v moci pekelné

zobrazeno 482×

Vložil(a): patricia077, 14. 11. 2018 13.12

Akce již proběhla
Region:
Pardubický kraj
Začátek akce:
2. 12. 2018, 14.00
Konec akce:
5. 12. 2018, 19.00
Web:
www.facebook.com/events/2192237194365088/
Adresa:
Zámek
Litomyšl
ČR (Zámecké sklepení)

Od 2. do 5. prosince 2018 ovládne Zámecké sklepení v Litomyšli opět moc pekelná. I tento rok se děti činily, vytrvale zlobily a kniha hříchů se úspěšně plnila.
Program je vhodný pro statečné děti od 6 let či pro trapiče jakéhokoli věku. Návštěvu pekla je možné rezervovat od 1. listopadu na www.smetanuvdum.cz. Na každý vypsaný termín bude k dispozici 30 vstupenek (on-line vždy 24 lístků). Ovšem i ti, kteří si termín nerezervují, mohou do pekla zajít. Na místě bude na každý čas 6 lístků. O volných místech budou organizátoři informovat také prostřednictvím FB. 

Během těchto dní se návštěvníci mohou těšit také na mikulášské Sklepení v moci pekelné. Akci Zámecké sklepení v moci pekelné společně pořádají Smetanův dům, Smetanova Litomyšl, o.p.s., Dům dětí a mládeže Litomyšl a Státní zámek Litomyšl.

Než půjdete do pekla, je třeba vědět...

Seznam hříchů a dobrých skutků
Aby se Lucifer a Mikuláš lépe orientovali v hříškách a dobrých skutcích vašich dětí, prosím, vyplňte tento pekelný formulář
(Napište prosím jméno dítěte, jeho věk, hřích a dobrý skutek - např.: Jeníček, 8 let, kradl perníček, ochránil Mařenku)

Mikulášská nadílka
V rámci návštěvy Zámeckého sklepení v moci pekelné nabízíme rodinám bezplatné předání mikulášské nadílky v lese vánočních stromků. Zájemci o tuto službu si sami zajišťují obsah nadílky, kterou je třeba označit jménem a věkem obdarovaného a předat pracovníkům sklepení nejpozději 15 minut před objednaným časem prohlídky.
Pozor, baklíček nesmí být těžší nežli jeden kilogram! Každý gram navíc propadá peklu!!!

Jak to probíhá?
15 minut před objednaným časem si v pokladně Zámeckého sklepení zakoupíte nebo se prokážete již koupenou vstupenkou. Zkontrolujete hříchy svého dítka a předáte případnou označenou nadílku. Poté v chodbě před sklepením počkáte na zahájení vaší prohlídky. Ta trvá cca 15 minut. Až prohlídka skončí a andělé budou vyvádět skupinu z pekla na povrch zemský, vy neodcházíte, ale zůstanete v prostoru pod schodištěm. V jednom ze sálů zámeckého sklepení, mezi vánočními stromečky, kam vás doprovodí anděl, se setkáte s Mikulášem. Ten možná pochválí děti a předá jim nadílku.

Vstupné: dospělá osoba 90,- Kč / dítě 45,- Kč - 

Vstupenky k dostání on-line na www.smetanuvdum.cz, prostřednictvím osobní návštěvy Informačního centra Litomyšl, tel.: 461 612 161 nebo v pokladně Zámeckého sklepení 15 minut před akcí.

On-line rezervace a nákup vstupenek bude ukončen den před pekelným představením! Poté bude prodej možný pouze v pokladně Zámeckého sklepení minimálně 15 minut před akcí.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Pardubický kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (4 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zdeňka S., 27. 11. 2018, 8.35

Tak to by se dětem určitě líbilo,

Mygara

Mygara, 22. 11. 2018, 7.58

Je opravdu z čeho vybírat, nevím, co dříve

Žofinka

Žofinka, 21. 11. 2018, 10.52

Už se těším, až vyrazíme na další akci

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů