Olomouc - Aquapark - zábava ve víru vodních radovánek a atrakcí bez ohledu na počasí

zobrazeno 405×

Vložil(a): vequi, 11. 2. 2016 21.58

Akce již proběhla
Region:
Olomoucký kraj
Začátek akce:
1. 1. 2016, 9.00
Konec akce:
11. 12. 2016, 20.00
Telefon:
588 517 770
E-mail:
info@aqua-olomouc.cz
Web:
www.aqua-olomouc.cz
Adresa:
Kafkova
779 00 Olomouc
ČR (Aquapark Olomouc)

Aquapark Olomouc má na ploše dvou hektarů vedle venkovního areálu také zastřešenou část s možností celoročního provozu bez ohledu na rozmary počasí. Vodním atrakcím vévodí zřejmě nejdelší tobogán v České republice, který je sjízdný v délce 123 metrů na nafukovacích duších.

Do olomouckého aquaparku se mohou vypravit milovníci vodních radovánek. Návštěvníkům je k dispozici celková vodní plocha 1200 m², z toho polovina v zastřešené části. Vnitřní část zahrnuje také adrenalinový space-bowl a součástí bazénů je spousta tradičních vodních atrakcí včetně proudového kanálu, vodního děla, chrličů a různých masážních trysek.

Součástí venkovního areálu je také standardní 25metrový bazén se třemi plaveckými dráhami. Relaxační část tvoří kromě masážního bazénu a whirpoolů také parní prohřívárny, sauny, solária či masáže. Víceúčelový bazén disponuje těmito atrakcemi: chrlič, vodní stěna, vodní trampolína. Do vlastního bazénového tělesa je zaústěna široká žlutá skluzavka a modrý tobogán. Najdete zde také dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal.

Pro děti do 12 let je k dispozici pestrobarevná lezecká stěna s vodní tématikou, zábavní herní panely, herní konstrukce a další zajímavosti. V bezprostřední blízkosti jsou i místnost s přebalovacím pultem a WC. Poté, co se děti zabaví, mohou si jejich rodiče vychutnat příjemné chvilky v kavárně u baru nebo ve wellness zóně.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Olomoucký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (1 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

lucie25987, 15. 12. 2019, 6.40

Děti aquapark zbožňují. Přes zimu do něho jezdíme poměrně často, aby se vyblbly a neseděli jsme jenom doma. My s manželem si jednou za rok uděláme výlet sami a jedeme do lázní. Děti jdou k babičce na víkend, abychom strávili čas také sami spolu. Včera jsem zrovna narazila na tyto lázně https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ a dost mě zaujaly, tak po Novém roce hned vyrazíme. Vánoce budou náročné, tak abychom si pak trochu odpočinuly.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací