Olomouc - Aquapark - zábava ve víru vodních radovánek a atrakcí bez ohledu na počasí

zobrazeno 723×

Vložil(a): vequi, 11. 2. 2016 21.58

Akce již proběhla
Region:
Olomoucký kraj
Začátek akce:
1. 1. 2016, 9.00
Konec akce:
11. 12. 2016, 20.00
Telefon:
588 517 770
E-mail:
info@aqua-olomouc.cz
Web:
www.aqua-olomouc.cz
Adresa:
Kafkova
779 00 Olomouc
ČR (Aquapark Olomouc)

Aquapark Olomouc má na ploše dvou hektarů vedle venkovního areálu také zastřešenou část s možností celoročního provozu bez ohledu na rozmary počasí. Vodním atrakcím vévodí zřejmě nejdelší tobogán v České republice, který je sjízdný v délce 123 metrů na nafukovacích duších.

Do olomouckého aquaparku se mohou vypravit milovníci vodních radovánek. Návštěvníkům je k dispozici celková vodní plocha 1200 m², z toho polovina v zastřešené části. Vnitřní část zahrnuje také adrenalinový space-bowl a součástí bazénů je spousta tradičních vodních atrakcí včetně proudového kanálu, vodního děla, chrličů a různých masážních trysek.

Součástí venkovního areálu je také standardní 25metrový bazén se třemi plaveckými dráhami. Relaxační část tvoří kromě masážního bazénu a whirpoolů také parní prohřívárny, sauny, solária či masáže. Víceúčelový bazén disponuje těmito atrakcemi: chrlič, vodní stěna, vodní trampolína. Do vlastního bazénového tělesa je zaústěna široká žlutá skluzavka a modrý tobogán. Najdete zde také dětské hřiště a hřiště pro plážový volejbal.

Pro děti do 12 let je k dispozici pestrobarevná lezecká stěna s vodní tématikou, zábavní herní panely, herní konstrukce a další zajímavosti. V bezprostřední blízkosti jsou i místnost s přebalovacím pultem a WC. Poté, co se děti zabaví, mohou si jejich rodiče vychutnat příjemné chvilky v kavárně u baru nebo ve wellness zóně.

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Olomoucký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

koliaska105, 29. 10. 2021, 15.22

To nezní vůbec špatně. V Olomouci jsme asi ještě nikdy nebyli. Ani nevím, že tam nějaký takový aquapark mají. Já v aquaparku s dětmi nebyla strašně dlouho. Ani to vlastně ale není potřeba. Na zahradě máme totiž přelivový bazén od https://www.albixon.cz/bazeny/prelivove/ a ten na vyřádění se ve vodě pro děti bohatě stačí.

novaklen, 19. 8. 2022, 14.11

My tam jednou byli a je to tam super. Dětem se tam hodně líbilo. Já osobně mám ale mnohem raději přírodní koupaliště. Právě těch je u nás taky spousta. Třeba tady https://www.cklub.cz/blog/koupaliste mají dobrý přehled. My se teď právě chystáme vydat na výlet do Libereckého kraje a rádi bychom jedno z nich určitě navštívili.

lucie25987, 15. 12. 2019, 6.40

Děti aquapark zbožňují. Přes zimu do něho jezdíme poměrně často, aby se vyblbly a neseděli jsme jenom doma. My s manželem si jednou za rok uděláme výlet sami a jedeme do lázní. Děti jdou k babičce na víkend, abychom strávili čas také sami spolu. Včera jsem zrovna narazila na tyto lázně https://www.kralovstvizen.cz/lazenske-pobyty-se-spolecnosti-ensana-ten-pravy-luxus-pro-vase-telo-i-mysl/ a dost mě zaujaly, tak po Novém roce hned vyrazíme. Vánoce budou náročné, tak abychom si pak trochu odpočinuly.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů