Horka nad Moravou - Charitativní rodinné závody "Souboj Titánů" VI.ročník

zobrazeno 915×

Vložil(a): Linda Doleželová, 16. 3. 2016 1.57

Akce již proběhla
Region:
Olomoucký kraj
Začátek akce:
6. 8. 2016, 10.00
Konec akce:
6. 8. 2016, 16.30
Telefon:
776703566
E-mail:
lindadolezelova@seznam.cz
Web:
charitativni-hobby-zavody.wbs.cz/Rodinny-zavod-_Souboj-titanu_.html
Adresa:
Vodní 197/50
783 35 Olomouc - Horka nad Moravou
ČR (Lovecká Chata)

AUTOŠKOLA MIKULKA VE SPOLUPRÁCI S
ČASOPISEM KONĚ & HŘÍBATA

POŘÁDÁJÍ DĚTSKÝ DEN 
"CHARITATIVNÍ RODINNÉ ZÁVODY - SOUBOJ TITÁNŮ"

Výtěžek z celé akce věnován organizaci „Podané ruce"

ZÁKLADNÍ ÚDAJE:
1.1. Pořadatel : Autoškola Mikulka
1.2. Datum konání: 6.8.2016
1.3. Místo konání: Horka nad Moravou - Lovecká chata
Ředitel závodu: Doleželová Linda
Prezentace: Musilová Petra
Hlavní rozhodčí: Doleželová Linda
Rozhodčí: Spáčilová Lucie
Zdravotnický dozor: Spáčilová Lucie

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Předběžný časový plán:

Prezentace do soutěží a platba startovného:
Prezentace soutěže č.1. od 9-9.30h
Prezentace soutěže č.2. od 12-12.30h
Prezentace soutěže č. 3. od 13-14.45h

Zahájení soutěží
Soutěž č.1. bude zahájena v 10h
Soutěž č.2. bude zahájena ve 13h
Soutěž č. 3. bude zahájena od 14h
(start u soutěže č.3. bude individuální v době mezi 14-15h, poslední start bude umožněn v 15h, po příchodu do cíle obdrží každý účastník památeční stužku a pro děti bude nachystaná odměna)

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu časového programu v závislosti na počtu došlých přihlášek, případnou změnu zavčas ohlásí účastníkům.

Přihlášky zasílejte na: Lindadolezelova@seznam.cz
Nebo na tel.č.: Doleželová Linda 776 703 566
Nejpozději do 4.8.2016
Pořadatel si vyhrazuje právo změny programu. Pořadatel neručí za úrazy, nehody a onemocnění, za ztráty předmětů a jejich poškození.

Soutěž č.1. "Charitativní rodinný show závod se psy"

Start v závodě je určen pro přihlášené rodinné týmy (rodiče s dětmi, nebo libovolně sestavený tým + věrný rodinný přítel pejsek jakékoliv rasy). Možnost startovat i samostatně (jeden závodník + pejsek). Každý tým bude mít za úkol překonat určenou trasu s různými nízkými překážkami na čas. Trasu musí překonat každý člen týmu i pejsek. Každý člen týmu může pomoci svému kolegovi (malý pejsek, nebo malé dítě do náruče, pejsci musí být na vodítku.) Čas bude zastaven jakmile poslední člen týmu protne cílovou čáru. Startovné 100kč za celý max.4 členný tým plus pejsek zdarma.
Každý účastník týmu obdrží památeční stužku, odměnu pro děti a pro pejsky. Každý tým získá kupón v hodnotě 1 000kč na slevu v AŠ Mikulka. První 3 týmy s nejlepším časem obdrží kupón v hodnotě 1 500,- kč na slevu v AŠ Mikulka, navíc dále medaile pro všechny své členy, věcné ceny a odměny pro děti a pejsky. Vítězný tým navíc získá pohár "Souboj Titánů" a velké překvapení na závěr.
Počet přihlášených bude omezený na 50 startovních týmů, proto se prosím zavčas zaregistrujte. Přihlášky posílejte ve tvaru "Název rodinného týmu, telefoní kontakt, nebo e-mail pro případ nějaké změny při organizaci." Přihlášky jsou pro nás velmi důležité pro nákup stužek a medailí a chystání odměn pro děti a pejsky. Přihlášky posílejte na Lindadolezelova@seznam.cz, nebo SMS na tel.č. 776 703 566. 
Podpořte s námi organizaci "Podané ruce".

Soutěž č.2. A. "Kombinovaný jezdecký parkur 30cm"

Start v závodě je určen pro přihlášené dvojice jezdec/kůň (pony).
Ukázka kombinovaného parkuru do 30 cm děti, 50cm bez omezení, možnost vodiče v obu kategoriích.
Kategorie A (30cm) – děti do 12let
Kategorie B (50cm) – bez omezení
Skoky 1.-6. jsou překonány klasickým způsobem, poté bude následovat slalom, jezdci budou mít za úkol přenést plyšáka z bodu A do bodu B, "X" místo určené pro sesednutí, skoky č.7 a 8 jsou překonány již bez koně a těsně před cílem čeká na jezdce malý úkol v podobě vylovení plyšové ryby z vodního příkopu Emotikona smile
Stužky a malý dárek pro všechny účastníky. Zápisné - obě kategorie - 100 Kč. Medaile pro prvních 5 umístěných v obou kategoriích, pro všechny účastníky závodu kupón v hodnotě 500kč na slevu v AŠ Mikulka, věcné ceny pro první 3 umístěné v obou kategoriích. Nejmladší účastník v kategorii A obdrží dárek. Hodnocení na čas.

Soutěž č.2. B. Štafetový parkur 50-60cm bez omezení 2jezdci/1kůň

Skoky 1.-6. ve výšce 50cm jsou určeny pro první dvojici, "X" místo určené pro sesednutí a vystřídání jezdců, druhá fáze na překážkách 7.-12 ve výšce 60cm je určena pro druhého jezdce, který čeká na vystřídání v bodě X.

Medaile 1-5místo, pro všechny účastníky závodu kupón v hodnotě 500kč na slevu v AŠ Mikulka, věcné ceny 1.-3.místo. Starovné 100kč/jezdec (celkem za tým - 200kč). Hodnocení na čas a trestné body.

Soutěž č.2A+B.- Ukázka kombinovaného parkuru a štafetový parkur. Tyto soutěže nejsou zaštítěny pod ČJF, jsou tedy přístupné pro všechny jezdce a koně i bez licencí a bez registrace v ČJF ! Členové ČJF se mohou též zúčastnit. Vet.kontrola ale proběhnout musí, koník tedy musí splňovat očkování na daný rok a krve ne starší jak půl roku. Děkujeme za pochopení.

Soutěž č.3. "Charitativní rodinný běh"

Trasa rodiného běhu bude cca 2km dlouhá. Každý rodinný tým, který absolvuje závod a doběhne či dojde do cíle obdrží stužku a odměnu pro děti. Zápisné rodiného týmu činí 100kč (max počet v týmu 4). Trasa nebude měřena, tedy vyhrává každý, kdo protne cíl, můžete se zapojit i s kočárkem, děti mohou využít koloběžky, odrážedla, doprovázet Vás mohou i pejsci (ale pouze na vodítku). Start bude volný, tedy můžete odstartovat libovolně mezi 15h a 16h. Poslední start týmů bude umožněn v 16h. Každý tým obdrží slevový kupón v hodnotě 500kč na výcvik v AŠ Mikulka.
Počet přihlášených bude omezený na cca 150 osob, proto se prosím zavčas zaregistrujte. Přihlášky posílejte ve tvaru "Název rodinného týmu, telefoní kontakt, nebo email pro případ nějaké změny při organizaci." Přihlášky jsou pro nás velmi důležité pro nákup stužek a chystání odměn pro děti. Přihlášky posílejte na Lindadolezelova@seznam.cz, nebo SMS na tel.č. 776 703 566.
Podpořte s námi organizaci "Podané ruce".

 

 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Olomoucký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů