BIOSLAVNOSTI 2017

zobrazeno 1667×

Vložil(a): NikolaJ, 14. 7. 2017 8.40

Akce již proběhla
Region:
Olomoucký kraj
Začátek akce:
15. 7. 2017, 10.00
Konec akce:
15. 7. 2017, 23.30
Web:
www.probio.cz/o-nas/aktuality/bioslavnosti-2017.html?utm_source=newsletter&utm_medium=mail&utm_campaign=nl29
Adresa:

Staré Město pod Sněžníkem

Přijeďte 15. července 2017 k nám do Starého Města pod Sněžníkem a užjte si den plný oslav, zábavy, dobrého jídla a pití a kvalitní hudby.

Zažijete opravdovou porci toho nejlepšího – výborné jídlo z dílny kuchařů Romana Ťulpy a Vlastíka Kelbla (Rebio Brno). Ve vinařském koutku okoštujete bio vína od výborných českých eko vinařů. Po loňském úspěchu jsme pro Vás znovu navařili Špaldového pašeráka 11° - naše sváteční bio pivo. Pivo je opravdu ze špaldy! A protože špalda je symbolem PROBIO, jen my víme, co všechno si můžeme se špaldou dovolit. Šumperská kavárna Pikola vám připraví bio kávu v různých variantách včetně oblíbené špaldové bezkofeinové. Na bio jarmarku si zaručeně vyberete z široké nabídky českých bio výrobků. A nezapomeňte navštívit náš PROBIO obchod umístěný ve skladu. Máme pro vás připraveny nové výrobky, ochutnávky a usměvavý personál. Projděte se sami po PROBIO!

Do 18 hodin na vás budou čekat průvodci v jednotlivých provozech (bezlepkový mlýn, balírny, sklady) a zodpoví vám všetečné dotazy. Ptejte se, proč je naše pohanka zelená a ne hnědá, proč naše mouka voní jinak než ostatní, jak je to s plísněmi a mykotoxiny. Klidně se zeptejte, jestli hnojíme v noci nebo jak poznáme, jestli je bio opravdu BIO. My známe odpovědi a rádi vás ujistíme, případně přesvědčíme, že PROBIO ručí za kvalitu. V bezlepkovém mlýně nezapomeňte mrknout na čápy na našem komíně pěkně zblízka. Jestli jste sledovali příběh čápů, tak jistě víte, že čáp Sněžník si našel novou družku. Jejich společný příběh budeme nadále prožívat, avšak pouze jako pozorovatelé bez umělých zásahů. V tomto přístupu se zrcadlí celá filosofie PROBIO a ekologického zemědělství. Příroda je mocná a umí si poradit i bez nás.

Letos budeme oslavovat a bavit se. PROBIO má totiž narozeniny! Již 25 let pro vás vyrábíme kvalitní a poctivé biopotraviny. Program je pestrý a v každém koutku areálu se děje něco zajímavého.

Dětem doporučuji navštívit Špaldíkův dětský koutek, kde zažijí spousty zábavy a také získají užitečné dovednosti.

Vstupné od 10 hod: 70 Kč dospělí, 30 Kč děti

Od 18 hod: 150 Kč dospělí, 30 Kč děti

Podrobný program: http://www.probio.cz/files/pro-bio/uploads/files/bioslavnosti/2017/program.pdf

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Olomoucký kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (3 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

jitka46

jitka46, 15. 7. 2017, 22.39

docela zajímavý tip na akci

Zdeňka S., 15. 7. 2017, 11.26

Máme tam cestu, ale až za týden, tak škoda

L.janicka.l

L.janicka.l, 14. 7. 2017, 19.09

Skoda, ze tak daleko hned bych sla

© 2013 - 2024 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Spravovat souhlas s nastavením osobních údajů