Chlebovice - Rozhledna Panorama

zobrazeno 961×

Vložil(a): snany, 15. 7. 2016 19.43

Akce již proběhla
Region:
Moravskoslezský kraj
Začátek akce:
15. 7. 2016, 9.30
Konec akce:
15. 7. 2016, 19.00
Web:
prirodni-rezervace.cz/rozhledna-v-chlebovicich/
Adresa:

Chlebovice
ČR

Rozhledna stojí na severovýchodním úbočí hory Kabátice u obce Chlebovice. V obci také můžeme navštivit muzeum včelařství, které nás překvapí nejen sbírkou nádherných úlů, ale i bohatou nabídkou medových sladkostí pro děti i dospělé. V tomto týdnu v muzeu probíhá tábor zaměřený na včelařství.

Pokud pojedete autem je možné zaparkovat na parkovišti u hřbitova. Do obce Chlebovice se dostanete i autobusem číslo 5, který zastavuje i na vlakovém nádraží ve Frýdku- Místku.

Cesta k rozhledně není náročná, vede sice lesem, ale i s kočárkem lze zvládnout, povrch je udusaná hlíná se štěrkem. I po vydatných deštích byla cesta i minimem bahna. Časově rovněž není náročná, s dětmi jsme zvládli za cca hodinu. Cestu zpět je možné absolvovat po trase vleku, trochu sešup, ale žádná hrůza. 

Vstup na rozhlednu je zdarma. Možnost občerstvení po cestě není, třeba vzít jídlo a pití s sebou. V Chlebovicích je obchod s omezenou otvírací dobou, hospodu ani restauraci zde nenajdete.

 

 

 

 

Sdílejte:   | 
0

Podívejte se i na další akce s dětmi v regionu Moravskoslezský kraj.
Nenašli jste akci s dětmi, kterou jste hledali? Přidejte ji

Diskuze k této stránce (0 příspěvků)

Pro přidání příspěvku je nutné se přihlásit nebo zaregistrovat.

Zatím zde není žádný příspěvek.

© 2013 - 2021 ProMaminky.cz | design and code by Werner Dweight Solutions

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. v pořádku více informací